Orzech promocje

Kazimierz Moskal Ogłasza Kandydaturę na Burmistrza Ropczyc

W Powiatowym Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach odbyło się uroczyste Świąteczno-Noworoczne spotkanie członków i sympatyków partii Prawo i Sprawiedliwość. Wydarzenie to było okazją nie tylko do wzajemnych życzeń i przełamywania się opłatkiem, ale również do ważnego ogłoszenia politycznego.

Kazimierz Moskal, posiadający bogate doświadczenie jako Poseł na Sejm RP w latach 2005-2023, ogłosił swoją kandydaturę na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Ropczyce w nadchodzących wyborach samorządowych. W swoim wpisie na mediach społecznościowych, Moskal zaznaczył, że jego decyzja jest odpowiedzią na potrzebę odpowiedzialnego działania na rzecz dobra wspólnego, a nie dla prywatnych bądź partyjnych interesów i ambicji.

Spotkanie to było również okazją do podsumowania minionego roku oraz prezentacji planów i aspiracji partii na nadchodzący rok. Wśród filarów programu wyborczego Kazimierza Moskala znajdują się takie wartości jak rodzina, bezpieczeństwo oraz zrównoważony rozwój, co świadczy o otwartości na oczekiwania i aspiracje mieszkańców Ropczyc.

Inicjatywa Kazimierza Moskala spotkała się z pozytywnym odbiorem w lokalnej społeczności, co może świadczyć o silnym poparciu dla jego kandydatury w nadchodzących wyborach. Jego doświadczenie i zaangażowanie w sprawy lokalne czynią go poważnym kandydatem na to ważne stanowisko.

To wydarzenie jest kolejnym przykładem, jak lokalna polityka i zaangażowanie społeczne mogą kształtować przyszłość miasta i gminy, a także dowodzi, że Ropczyce są miejscem, gdzie lokalne sprawy są traktowane z dużą powagą i zaangażowaniem.

Na zakończenie, warto przypomnieć, że wybory samorządowe to ważny moment dla każdej lokalnej społeczności, a decyzje wyborcze mają długofalowy wpływ na rozwój i codzienne życie mieszkańców. W kontekście tych wyborów, kandydatura Kazimierza Moskala może być ważnym elementem w kształtowaniu przyszłości Ropczyc.

Subscribe
Powiadom o
guest
174 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim.
Anonim.
4 miesięcy temu

Pan Bujak emeryturka, rowerek i dwójka krajem na rynek po masełko od Pani MG. Panie Kazimierzu, ma Pan nasz głos!

Czas_na_zmiany
Czas_na_zmiany
4 miesięcy temu

Nie bójmy sie nowego! Czas na zmiany i najlepszego kandydata jaki kiedykolwiek miala Gmina Ropczyce – Pan Kazimierz Moskal – do zywciestwa!
Wszystkie ręce na pokład proszę Państwa! Tym razem się uda!

Kocham_Ropczyce
Kocham_Ropczyce
4 miesięcy temu

Ludzie krytycznie nastawieni do p.Moskala mają tutaj IQ żenująco marne.
Zero merytoryki, kwestia judzenia, ataków ad personam.

Szanowni – Ropczyce i ościenne wioski zmęczone są Bujakowym rządzeniem. Dość!
Pora na lepszy styl rozumienia ludzi i dzielenia sprawiedliwie środków finansowych na całą gminę, a nie tylko wioski ulubione dla Bujaka. Koniec niesprawiedliwości i nepotyzmu jaki szerzy sie w Gminie.
Pan Moskal ma olbrzymie doswiadczenie, zarówno ogólnopolskie jako poseł, oraz lokalne jako radny, nauczyciel, dyrektor i człowiek zaangażowany w nasze lokalne problemy.

Ludzie krytycznie nastawieni będą zawsze widzieć negatywy i judzić. Takimi ludźmi sie nie przejmujmy.
Psy będą szczekać ale my róbmy swoje!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Dobrze napisane!

Aneta
Aneta
4 miesięcy temu

Jestem na nie. Gdzie te jego zasługi? Ostatnio PIS blokował środki dla Gminy Ropczyce i to ma być rozwój. Gdyby rządził gminą, jak starosta powiatem, to marny nasz los. Każdy widzi jak rozwija się gmina Ropczyce, szybki rozwój choćby osiedla Mehoffera, a nie zapaść. Mieszkańcy do tego nie dopuszczą. Na szczęście Pis już nie jest u władzy i nie będzie już blokował środków na inwestycje dla naszej gminy. Ja tam jego wystąpień w sejmie nie pamiętam, Budowy szkoły dla naszych dzieci nie poparł. Jak dla mnie kolejny pisowski figurant.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Aneta

Anetka… idź obsługiwać petentów w urzędzie a nie wypociny smarujesz po godzinach

Realista
Realista
4 miesięcy temu

Pan Moskal nie ma pojęcia o zarządzaniu samorządem. Umie uprzejmie pogawędzić i głosować jak mu partia każe. Co gorsza obecny rząd nic mu nie pomoże, a to odbije się na mieszkańcach Ropczyc, jeśli ludzie go poprą. Tak się wyśpią jak sobie pościelą.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Realista

A ci co teraz rządzą to mają jakieś doświadczenie? Wystarczająco się ośmieszają

Janek
Janek
4 miesięcy temu

Pycha kroczy przed upadkiem. Wszyscy już serdecznie dość mają tego “człowieczka” co jedną ręką podpisywał wnioski o pieniądze a drugą szczuł na tych którzy środki przyznają a potem był wielce zdziwiony że nie dają. Ten człowiek przedłożył politykierstwo i własne wybujałe ego nad rozwój miasta i gminy. W 2018 roku dostał żółtą kartę a w 2024 dostanie czerwoną na co sobie bardzo zapracował.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Janek

Oczywiście za pisu krytykowanie władzy było karne, nie wolno było mieć swojego zdania, tylko zgodne z linią partii, tak właśnie wygląda demokracja wg tej partii. Właśnie dlatego zależało im na centralizacji państwa, wszystko sterowane z Warszawy, samorząd był wrogiem bo jest niezależny więc trzeba było go zadusić rozdzielając pieniądze według partyjnego klucza i odbierając coraz to więcej kompetencji, wg zasady kto nie z nami to pałami. Nie chcę burmistrza który swoim głosowaniem przykładał do tego rękę, nie ma swojego zdania, liczy się tylko interes partii, a obywateli Ropczyc, którzy też na PiS głosowali ma gdzieś bo przecież Prezes może palcem pogrozić.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ale pięknie pisze zielona koniczynka i kropki są i przecinki

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Janek

Kazimierz Moskal- Burmistrz Nowych Ropczyc!

Oj naiwni
Oj naiwni
4 miesięcy temu

Tak dla przypomniena fragment publikacji z 2015 roku:
19-10-2015
8 lat rządów PO. Co zapamiętamy?

Podwyższenie wieku emerytalnego, posłanie do szkół sześciolatków, demontaż systemu Otwartych Funduszy Emerytalnych i zniesienie obowiązkowej służby wojskowej – to zapewne będzie najbardziej pamiętane z ośmiu lat rządów Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Oj naiwni

zniesienie obowiązkowej służby wojskowej było złe?

Zatroskany obywatel
Zatroskany obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  Oj naiwni

Tak dla przypomnienia 15 października 2023roku po ośmiu latach rządów Zjednoczona Prawica dostała od społeczeństwa czerwoną kartkę, jak myślicie dlaczego? Z każdym tygodniem będziemy wiedzieć więcej, szambo wypływa.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Nikt już nie pamięta afer z gminy? Krótką macie pamięć niestety…

Interes partii po nowemu
Interes partii po nowemu
4 miesięcy temu
Reply to  Oj naiwni

Miało być mniej ministrow, kopetencje, ech..wyszlo jak wyszlo, część dzisiejszej publikacji z portalu internetowego wirtualnej polski:

“Faktycznie nasz rząd będzie jednym z najliczniejszych gabinetów w ostatnich dziesięcioleciach. Wynika to właśnie z ustalenia, że w każdym ministerstwie muszą być przedstawiciele wszystkich czterech partii – mówi nam jeden z polityków Koalicji Obywatelskiej.

O tym, że z przyjętym rozwiązaniem wiązać mogą się kłopoty, przekonała się Lewica.

To jej bowiem przypadło zarządzanie Ministerstwem Cyfryzacji, gdzie ministrem jest Krzysztof Gawkowski. I to właśnie do tego resortu PSL chce skierować na stanowisko wiceministra Radosława Lubczyka, posła PSL, bohatera kilku publikacji WP.

Antysemityzm nasz powszedni. “Nie jest jednoznacznie odrzucany i potępiany”
Przypomnijmy: napisaliśmy m.in., że prężny przedsiębiorca Lubczyk pobrał z sejmowej kasy uposażenie w nadzwyczajnym trybie, powołując się na swoją trudną sytuację materialną. Złożył interpelację poselską, której nie widział na oczy, a która jednoznacznie jest utożsamiana z wystąpieniem w interesie chińskich koncernów technologicznych. Wreszcie: podpisał się na liście obecności sejmowej komisji zdrowia, mimo że nie był na posiedzeniu.

Do tego jest dentystą, który nie miał dotychczas związków z cyfryzacją.

Krzysztof Gawkowski w szeregu wypowiedzi sugerował, że nie jest przekonany do swojego przyszłego prawdopodobnego zastępcy.

– W pełni szanując prawo PSL-Trzeciej Drogi do wskazania swojego kandydata na stanowisko wiceministra cyfryzacji, prosiłabym o rozważenie przez naszego koalicjanta, by ewentualnie zastanowił się może nad inną osobą – powiedziała kilkanaście dni temu WP Anna-Maria Żukowska.

I zastrzegła, że ostateczna decyzja należy do PSL-u, a jej zdanie to tylko skromna sugestia, gdyż koalicjanci ustalili, że nie będą ingerować w propozycje personalne leżące w gestii ich ugrupowań.

– Nie doceniliśmy pomysłowości kolegów z PSL-u – przyznawał z kolei anonimowo polityk Koalicji Obywatelskiej.”

Bez komentarza…

Dominika
Dominika
4 miesięcy temu

Ja też głosuje na pana Moskala bo stawiam na jego uczciwość, empatie i mądrość. Niektórzy mogliby się od niego dużo nauczyć zamiast pisać kłamstwa i siać plotki w internecie 😀

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Dominika

Bardzo dobrze – przez tyle lat co Pan Moskal był posłem mógłby chociaż jedną rzecz wymienić, co dla Ropczyc ba nawet dla całego powiatu zrobił przez ten czas – z tego co się orientuję każdą inicjatywę głosowął zgodnie z klubem PiS czyli przeciwko miejscowości z której pochodzi a tym samym przeciwko mieszkańcom i to niekoniecznie tym, co na niego nie głosowali, ale również przeciwko swoim wyborcom – raz “udało” mu się źle nacisnąć guzik, to go od razu zawieszono w czlonkostwie w klubie poselskim. Kto tego nie rozumie to brak słów. No i jego szara eminencja pan Darłak – starosta powiatu – ile inwestycji zrobił? nadal problem z pielęgniarkami nierozwiązany – już nie wspomnę o tym, na jakim miejscu znajduje się nasz powiat pod względem inwestycji, a przecież przez 8 lat była u władzy jego partia to chyba powinni swoich wspierać. Jeśli owi Panowie osiągną dobry wynik – będzie świadczyło tylko o ich wyborcach. Bądźcie fair przy wyborach – a jak chcecie komedii to pooglądajcie sesje z Rady Powiatu – lepsze to niż kabaret – zero jakichkolwiek profesjonalnych inicjatyw ze strony klubu PiS. Dobrego dnia!

Marcin z Górki.
Marcin z Górki.
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Brakuje tylko podpisu po tym komentarzem Pana Wieśka R. 🙂 Wypisz, wymaluj 🙂

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

i podpisów Darłaka, Przystasia itd…

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu

Rozczaruję Cię 🙂 nie jestem w/w przez Ciebie osobnikiem

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Powiat to nie gmina! Więc gminę uwolni od pslu pan Moskal

xxx
xxx
4 miesięcy temu

Jak chcecie powtórki ze starostwa to głosujcie na Kazika 🙂

Obiektyw
Obiektyw
4 miesięcy temu
Reply to  xxx

największy cyrk w starostwie robi BF JB i WR – zawistni ludzie bez zasad 🙂 a o pana Moskala się nie bój on jest ponad nimi kilka poziomów i kultury i zasad

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Obiektyw

tak tak ponad – sesje Rady Gminy to będą w farze

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  xxx

Właśnie nie chcemy powtórki, bo to samo działo się w Urzędzie Gminy, krótką macie pamięć, przypomnijcie sobie co się działo w lesie, więc trzeba głosować na Moskala!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ooooo w końcu ktoś to przypomniał

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu

Kazimierz, Kazimierz !!!!
Już słychać i widać zaciskanie zębów. Jak atakują to z lewa, z prawa, od góry to od dołu.
Widać, że boją się Twojej kandydatury. Koniec ich jest bliski.
Nie można zniżać się do ich poziom. Brawo.

Oj takie tam...
Oj takie tam...
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

No tak podniesienie wieku emerytalnego to faktycznie ukłon w stronę starszych schorowanych a i teraz już też 60 tys kwoty wolnej od podatku narazie nie będzie bo podobno przepisy nie pozwolą, dobre na tle tego co się dzieje.

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu

Tylko Kazimierz jest w stanie to miasto podnieść z kolan. Niech żyje nowy Burmistrz Kazimierz Moskal.

jestem na tak
jestem na tak
4 miesięcy temu

Miasto Ropczyce zasługuje na uczciwego i przyzwoitego człowieka jakim jest Kazimierz Moskal. I nic tu nie pomoże skowyt zielonych dygnitarzy i próba jego oczerniania.

x
x
4 miesięcy temu

Głosował przeciwko rozbudowie szpitala powiatowego,i to dla was jest dobry człowiek,po wyborach opozycja przejmie władze w starostwie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  x

To nie jest szpital tylko gniot, który nie ma racji bytu i nie ma sensu go rozbudowywać bo nigdy nie będzie to prawdziwa lecznica tylko hub przeładunkowy na Rzeszów albo Dębicę. Nie ma możliwości dalszej rozbudowy i lepiej ten szpital zamienić na porządną przychodnię i zakład opiekuńczo- lecznicy. A porządny szpital powiatowy trzeba zacząć w końcu budować ale w polu, z lądowiskiem dla helikopterów, oddziałami dostosowanymi do nowych standardów, ogromnym parkingiem itd. Żeby rozbudować ten szpital to by trzeba było wyburzyć ratusz. Więc dajcie sobie już spokój z tym szpitalem, bo dobrze wiecie, że nikt nie chciałby tam wylądować.

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

8 lat był Rząd PiS, posłem wtedy był i pan Moska i co? Nic, kompletnie nic, to samo p. Darłak – zero jakichkolwiek pomysłów. Szpital już dawno powinien być w powiecie, ponieważ rozrasta się Sędziszów, rozrastają się Ropczyce – ile to już razy gmina Ropczyce wspomagała powiat w jego działaniach a nie musiała – dobra wola ZAWSZE była ze strony obecnego włodarza gminy pana Bujaka, natomiast ze strony p. Darłaka tylko, gdy jemu trzeba było pomóc, a jak był proszony w druga stronę – to wiecznie że się nie da. jak się nic nie robi to się nie da – dla mnie obaj panowie: pan Moskal i p. Darłak nie powinni miec racji bytu w życiu politycznym – posprawdzajcie sobie co zrobiono z naszym powiatem i to mając większość w nim, w województwie marszałka ze swojego obozu i sejm również – po tych latach powinniśmy być na zdecydowanie wyższym poziomie, a za ich rządów pikowaliśmy w dół

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Podpisz swój komentarz chociaż imieniem i stanowiskiem zajmowanym w gminie

wow
wow
4 miesięcy temu

Ten zjazd w Ostrowie to strzał w dziesiątkę. Dębica ma 2 zjazdy, Sędziszów też ma 1. Ten będzie praktycznie dedykowany dla Nas i Naszych firm. Super sprawa. I nie straszcie ludzi, to ostatni czas aby nie dać się stłamsić Dębicy i Sędziszowowi ( niestety jak z koleją jest do dziś). Rozwój i otwarcie na nowe firmy. Ropczyce górą!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  wow

Otwarcie na nowe firmy to odpowiednio uzbrojone w infrastrukturę techniczną tereny pod ich budowę, inwestycję w żłobki, przedszkola, szkoły i budownictwo mieszkaniowe żeby stworzyć warunki dla młodych, którzy dzięki temu będą chcieli się tu przeprowadzać, zakładać rodziny i oczywiście pracować na miejscu w tych firmach, nie zjazdy z autostrady co 5 km.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Co ci po żłobkach jak nie będą ludzie mieli gdzie pracować? Żłobków już dość, przedszkoli też, mieszkania są, wszystko jest- teraz tyko rozbudowa firm. Nowy burmistrz Kazimierz Moskal nam pomoże!

Jestem na nie
Jestem na nie
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Tak, wystarczy że ten “zbawiciel” zostanie Burmistrzem, a duży biznes jak za dotknięciem magicznej różdżki będzie się pchał do nas rękami i nogami. Czemu, będąc posłem partii wtedy jeszcze rządzącej, Ropczycom nie pomógł i nie sprowadził żadnego wielkiego biznesu? Pewnie pisowskie trolle napiszą, że mu Bujak nie pozwolił. Teraz będzie mógł więcej? Wątpliwe.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Jestem na nie

A pozwolił?? Ile jest terenów przemysłowych własnością gminy? Działki wzdłuż małej obwodnicy- do Brzezówki (łącznik ze starą czwórką)? Kto jest tego właścicielem? Czemu gmina przez ostatnie 20 lat nie skupowała tego sukcesywnie? Nie uzbroiła? Nie wystawiła oferty dla firm? Czemu nie ma bazy działek pod budownictwo przemysłowe? PRAWDA BOLI? Gdzie inwestycja PCC Intermodal? Gdzie jest park handlowy Genesis Property na ul. Kolejowej? Jak się gmina stara ich przyciągać?

Adam
Adam
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

głosuje na pana Moskala !

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  wow

MAsz rację, Sędziszów pragnie Ropczyce zagarnąć jak Wielopole pragnie przyłączyć Strzyżów

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Pięknie się czyta jak kwiczy zielona koniczynka. Nie oszukujmy się dla rządzących Ropczycami nie mogło być gorszej informacji! Przecież w ostatnich wyborach niewiele brakło a wygrałby nikomu nieznany pan Skórski. Trzeba ich jeszcze pogonić z rady miasta i mamy wolność!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Kwiczeć to będzie mafia pisowska jak się was od koryta w starostwa oderwie. Ludzie przejrzeli na oczy co pokazały ostatnie wybory parlamentarne. Teraz kolej na samorząd.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Tak to prawda, kolej na samorząd czyli odsunięcie PSLu od władzy- racja

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

wolność??? co przez to rozumiesz? jak przejmie miasto to popatrz co ze starostwem się stało – będzie dramat i wtedy dopiero się obudzicie ale z ręką w nocniku – za pana Bujaka Ropczyce się rozwijają mimo nieprzychylności PiS-u, taka Gmina Wielopole otrzymała więcej kasy od Państwa niż My Ropczycanie i śmiesz mi mówić, że to wolność. Na każdy projekt odpowiedź brzmiała nie, bo nie, bo nie dajemy tam, gdzie “nasi” nie rządzą, a w Ropczycach przeanalizuj w każdej kadencji ba w każdym roku praktycznie jest inwestycja robiona w każdej części gminy, w sposób większy lub mniejszy, ale żaden rejon nie jest traktowany jak piąte koło u wozu

Anonim
Anonim
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

nauczcie się pisać wnioski o dotacje a później narzekajcie że nie dostawaliście pieniędzy. Kto mądry może sobie sprawdzić w internecie ile gmin i
Miast Nie Pisowskich czyli z władzami nie związanymi z PiS dostawali dotacje, i to nie małe pieniądze, Wiec się dało!!!

Normalny
Normalny
4 miesięcy temu

Boże jedyny pan Moskal to taki dobry chlop jakich ze świecą szukać jak czytam te komentarze pana Wiesia i tych fake’owych kont to aż się za głowę łapie. nic panu Kaziowi zarzucić nie można wręcz przeciwnie zawsze dobry dla każdego uczciwy życzliwy nigdy złośliwy oby został burmistrzem bo takich ludzi potrzeba na stanowiskach tego typu !!

xyz
xyz
4 miesięcy temu

Dla Pana Moskala wielki + za głosowanie przeciwko PiS w sprawie 5 dla zwierząt Kaczyńskiego. Prawdopodobnie przez to głosowanie musi dziś starać się o mandat burmistrza Ropczyc, zamiast zasiadać w ławach poselskich. Ma Pan mój głos. Dyktatura pana Bolesława powinna już się zakończyć. Trzeba odświeżyć odrobinę kadry w urzędzie gminy i zakończyć program “rodzina na swoim”.

Wyborca
Wyborca
4 miesięcy temu
Reply to  xyz

No właśnie kto myśli logicznie to wie że ten zjazd w ostrowie to nieporozumienie poprostu będzie to puszczenie masy samochodów przez centrum Ropczyc i korkowanie się miasta na przykład turystów jadących w Bieszczady. Myślę że ten pomysł Pana Moskala i pis jest na złość mieszkańcom Ropczyc. Są inne dobre rozwiązania przedstawione przez pana Burmistrza Bujaka można posłuchać w tv Ropczyce.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

Jeszcze mieszkańcy Ostrowa będą pomścić za tą szkodliwą inwestycję kiedy strach będzie dzieci same na dwór puszczać, a włączyć się w centrum do ruchu będzie niemożliwością. A Ropczyce nic na tym nie zyskają oprócz huku i smrodu spalin. Bujak będzie musiał zachodnią obwodnicę budować żeby choć trochę naprawić tą problematyczną inwestycję.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Uwaga atak trolli, uwaga atak trolli! Nikt w Ostrowie nie mówi “na dwór” hahaha

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Brakło argumentów to czepiamy się nie mających znaczenia zwrotów, typowo pisowskie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

tylko nie zjazd a autostrady

Wyborca
Wyborca
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

W Rzeszowie już zamienili wieloletniego doświadczonego gospodarza na nowego to teraz mają co mają i żałują. Oby w Ropczycach nie było podobnie i tu trzeba pomyśleć żeby mądrze zagłosować.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

Tak tak… Wiesiu, Boluś- sami doświadczeni politycy

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

W Rzeszowie głosowali na złość PiSowi, na złość miastu a my to miasto właśnie chcemy UWOLNIĆ

Adam
Adam
4 miesięcy temu

Głosuje na pana Kazimierza 🙂 ja i cała moja rodzina

bezradny
bezradny
4 miesięcy temu

Pięknie tu widać, wszystkich którzy mają wysokie stanowiska, czy to w spółkach, czy w urzędzie gminy. Już gorączkowo krzyczą jak to będzie źle i niedobrze, gdy zmieni się Burmistrz. Pewnie dla nich tak, ale dla wielu szeregowych pracowników i mieszkańców gminy to zbawienny powiew świeżości i nowa jakość. Podobno przwidziano podwyżki w urzędzie na poziomie do 10 procent zasadniczej dla szarych pracowników, kierownicy i zaufani współpracownicy zdecydowanie więcej, ot taka sprawiedliwość.
Prośba do radnych, aby przyglądneli się, jak w tej materii spawy się mają, dlaczego i skąd takie różnice?
I czy to prawda, że faktycznie zięć obecnego Burmistrza jest kierownikiem w urzędzie przez niego kierowanym? Dla wyborców i nie tylko jest to ważna informacja.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  bezradny

Bronią swoich stołków więc nic dziwnego, że zamiast robić robotę to piszą komentarze. Zbierajcie się na emerytury wasz koniec jest bliski, koniec PSL w Ropczycach, jupi

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  bezradny

popatrz obywatelu co porobiło się w starostwie – tam nawet żony urzędników “pracowały” ciężko z innymi urzędnikami 😉 imprezy jak ta na sławetna na plebanii – takich ludzi promujesz? Nic tylko pogratulować (to jest sarkazm) poza tym w Gminie jest normalnie i włodarz każdy rok kończy jakąś inwestycją, a powiat? słucham, czekam, a zapomniałem – cisza, no bo czym by tu się pochwalić? Niestety pamięć ludzka jest zawodna – pogoniono PiS z Sejmu i Senatu, pogonią PiS nie tylko u nas ale i w całej Polsce, bo ludzie wreszcie widzą co władza robiła, przypomnijcie sobie przedssiębiorcy kto Wam zakazał pracować w trtakcie pandemii, kto zamknął lasy (Bareja by sie uśmiał), komu wolno było wejść na cmentarz a komu nie, komu wolno na L4 chodzić sobie na pikiety a ile z Was było zmuszonych do tłumaczenia się ZUS-owi że Was w domu nie było bo byliście na zakupach. Nigdy więcej PiS-u bo nie traktowali ludzi jak równych sobie tylko jak kogoś gorszego sortu

Polak
Polak
4 miesięcy temu

Nic nie zrobił dla Ropczyc przez 20 lat oprócz asfaltu do swojej działki a teraz jako jeszcze nie burmistrz zrobił tyle dobrego, czy wy macie oczy????

Haha
Haha
4 miesięcy temu
Reply to  Polak

co za brednie i kłamstwa pan Moskal nie ma żadnej działki i tu wychodza te kłamliwe plotki

Żenua
Żenua
4 miesięcy temu
Reply to  Haha

właśnie to wyróżnia pana Moskala na tle innych działaczy…. panie Wiesławie panie Bolesławie uczcie się skromności i. kultury. pan Moskal nigdy nie wypowiedział się źle na temat nikogo nigdy nie pisze durnych komentarzy i nie ucieka się do kłamstwa i dziwnych prób szkalowania. za to dozgonny szacun. była taka pani “wielka” co tylko się chwaliła – pan Moskal nigdy zawsze nawet swoje zasługi przypisywał wszystkim współpracownikom i dziękował za pomoc był taki pan “krzykacz” co zawsze klamal i oczerniał (W.R) pan Moskal nigdy tego nie zrobił choć powodów nawet aby wyśmiać te kłamstwa miał niezliczoną ilość. był też i pan “cwaniak” który dużo mówił nic nie robił i tylko zrzucał winę (wielmożny wieczny włodarz) pan Moskal nigdy tak nie robił. to jest dla mnie na tyle mocny argument a pewne komentarze pana szczególnie W. który jest żenujący też przemawiają za tym aby zagłosować na pana Moskala. Uczcie się od niego klasy uczciwości i życzliwości wątpliwe damy i wątpliwi dżentelmeni

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Żenua

Dokładnie tak! Święte słowa! Dość jednego i drugiego, dość tej trzeciej co już jej nie ma!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Żenua

fajnie piszesz

Aneta
Aneta
4 miesięcy temu
Reply to  Żenua

No no, takie peany na cześć posła. Nie nazwałabym go “działaczem” anonimowy gentlemenie. Jak dla mnie to raczej bierny poseł. Nie pamiętam ani jednego wystąpienia z mównicy sejmowej ani tym bardziej działania, dobrze, że ma swoje zasady i jest zrównoważony, ale niech się trzyma z dala od gminy Ropczyce. Być może nigdy rozwój by nie nastąpił, biorąc pod uwagę jego aktywnośc w sejmie. Jestem na nie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Polak

Kłamiesz, on mieszka w bloku

Gość
Gość
4 miesięcy temu

Pan Kazimierz jest spoko . lecz PIS partia z której się wywodzi już nie……
a środków pieniężnych z W-wy dalej nie będzie !!!!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Gość

Spokojnie, Tusk się postara żeby kasa była pusta. Podatki są, jakoś sobie poradzimy. Byle bez PSLU i całej ekipy

Pll
Pll
4 miesięcy temu

głosuje na Ciebie Kaziu – “pewni ludzie” ich straszenie i kłamstwa nic nie zmienia – jesteś jedynym uczciwym i porządnym ex posłem z tej ziemi. 🙂 i super człowiekiem. pozdrawiam ukrytego w niektórych komentarzach znanego w całym powiecie agresora pana W.

Obserwujący
Obserwujący
4 miesięcy temu
Reply to  Pll

panie wieśku nie musi bo ma ogromną wiedzę w działalności samorządowej pan mu do pięt nie dorasta 🙂 a …. i kultury warto nauczyć się od pana Moskala panie Wiesiu

Janusz
Janusz
4 miesięcy temu

Nepotyzm z gminie też jest – nie mały. Patrzeć trzeba obiektywnie.

– zięć nr 1 Pana Bujaka kierownikiem w referacie gminnym
– zięć nr 2 Pana Bujaka kierownikiem w referacie gminnym
– zięć nr 1 Pana Bujaka w Radzie Nadzorczej Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Ropczycach
– żona Pana vice Misiury, pracuje w gminie

Najlepsze jest to, że mec. Maria Ś. obsługuje rodo w gminie, nadzoruje PUK i kandyduje na Posła/Radną do powiatu.

wymieniać więcej ?

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Janusz

Dane wyjęte z kapelusza, zaczynając od tego że Bujak ma tylko jednego zięcia. Internet każdą głupotę opublikuje. Fakty są niezaprzeczalne, Ropczyce za Bujaka – inwestycje i rozwój, za Moskala – Starostwo bis. Moskal jako świeżo upieczony samorządowiec jak myślicie skąd będzie czerpał wiedzę? Od swoich kolegów ze Starostwa oczywiście. Nie zdziwił bym się gdyby v-ce Burmistrzem został Darłak, bo nie wróżę mu kolejnej kadencji w powiecie.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

My Polacy – zarżniemy się wzajemnie.

Haha
Haha
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

o wróżbita Wiesiek 🤣

Logika
Logika
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

bujak rozwój?? chyba zastój i wstyd

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Do roboty idź a nie pisz głupot

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Pan Bolesław na emeryturkę i na rower.

Ehh
Ehh
4 miesięcy temu
Reply to  Janusz

a w starostwie to co? same pociotki z rodziny starosty, koszmar.

kate
kate
4 miesięcy temu
Reply to  Janusz

Pan Bujak ma jednego zięcia. Coś się zmyśla, żeby było bardziej dramatycznie. Według zasady “obrzuć błotem, a zawsze się coś przyklei”.
Ps. Nie jestem ani panem Wieśkiem, ani panem Bolkiem

Trak
Trak
4 miesięcy temu

Pan Moskal to bardzo miły i sympatyczny człowiek kompletnie bez doświadczenia w pracy samorządowca. Bycie posłem to zupełnie coś innego. Poza tym jest wiernym funkcjonariuszem pisowskim, który nic dla Ropczyc nie zrobił.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Trak

Widzę, że posiada Pan/Pani elementarny brak wiedzy w zakresie tego co Pan Kazimierz zrobił dla Ropczyc będąc posłem.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Trak

Myślisz, że jak Bujaczyna został Wójtem w Wielopolu Skrzyńskim w 1992 roku mając 34 lata to miał doświadczenie samorządowca ? 🙂 Proszę …

Ann
Ann
4 miesięcy temu

Ma Pan mój głos, wspaniały mądry człowiek. Potrzeba zmian i to już zmian dla mieszkańców. Poza tym bardzo dobrze, że Pan Moskal jest z PISu ponieważ zbliżają się poważne inwestycje. Rozbudowa wiaduktu, zjazd autostrady. Potrzeba współpracy z gminą Ostrów, a tutaj na Pana Bujaka nie ma co liczyć.

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Ann

Ty tak serio czy piszesz bo zlecenie było? Popytaj, sprawdź to Ci oko zbieleje. Sprawdź ile kasy dostała gmina Ostrów, Sędziszów czy Wielopole a ile Ropczyce i wtedy porównaj (weź pod uwagę skalę możliwości za otrzymane pieniądze) kto i ile zrobił – tutaj zdecydowanie p. Bujak i Rada Gminy bije pozostałe na głowę o lata świetlne.

Pan Moskal głosował przeciwko inwestycjom pieniądzom dla Ropczyc tylko dlatego bo p. Kaczyński tak kazał – to człowiek typu – mierny bierny ale wierny. ja chcę samodzielnego włodarza, który merytorycznie uzasadnia swoje decyzje każdej ze stron, ale jak nawet ostatnio na sesji tłumaczył jednemu radnemu z PiS-u że nie można inaczej bo budżet się nie zamknie w kwotach to i tak zagłosował na NIE bo wszystko co (dobrego czy złego) ze strony innej niż PiS trzeba odrzucać

xx
xx
4 miesięcy temu

Będzie tak jak w Sędziszowie M polityka imprezy,i biurokracja.Zobaczycie

yy
yy
4 miesięcy temu
Reply to  xx

Panu Kazimierzowi pewnie bliższe ostrowskie standardy, a tam rozwój, kompetencje i sukcesy, którym nie da się zaprzeczyć.

Obywatel
Obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  yy

macie już w starostwie PiS i jesteście zadowoleni z tego “rodzinnego urzędu”?

Obiektyw
Obiektyw
4 miesięcy temu
Reply to  Obywatel

Obywatelu, rodzinny urząd ha, ha, zestaw sobie prezesów, rady nadzorcze spółek gminnych, zatrudnienie w urzedzie gminy w Ropczycach możesz dojść do ciekawych wniosków, bardzo ciekawych.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Obiektyw

W Ropczycach, spółkach, szkołach- jedna rodzina

Xx
Xx
4 miesięcy temu
Reply to  Obiektyw

nie twierdzę że w urzędzie gminy nie panuję nepotyzm I koelsiostwo ale to samo jest w starostwie, wszędzie kiła i mogiła więc przestańcie traktować moskala jako zbawiciela

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Obiektyw

weź pod lupę Starostwo wtedy zobaczysz 🙂 a po drugie sprawdź ile Gmina zrobiła a ile zrobiło starostwo to już w ogóle padniesz

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  yy

Dokładnie tak- doskonały kandydat na burmistrza!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  xx

To podobnie jak w Starostwie, ta sama ekipa Prawych i Sprawiedliwych.

obserwator
obserwator
4 miesięcy temu
Reply to  xx

Nie, nie będzie. Bo pan Moskal to nie tego typu człowiek, któremu tylko zabawa albo jakieś przekręty w głowie. To dobry człowiek, któremu dobro innych leży prawdziwie na sercu. Więc nie strasz. A niektórzy tylko głośno szczekają, atakują i narzekają – jak słynny agresor pan Wiesław 🙂 Ropczyce są od lat zacofane, roszczeniowe i stosowane są nieuczciwe zagrywki ludzi, którzy nie wyznają w swoim życiu zbyt wielu zasad.

Xxx
Xxx
4 miesięcy temu
Reply to  xx

obrażasz Sędziszów Młp, przez ostatnie lata Sędziszów strasznie się rozwiną rozbudował powiększył więc jeśli tego nie widzisz i piszesz to przez to bo nie jesteś zwolennikiem PiS to zamilcz! wszyscy anty PiS…. ciekawe co będziecie mówić jak za nie długo dostaniecie po du….

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Xxx

Powiększył się? Nie ośmieszaj się! Sędziszów włączył wioski i lasy aby być większy- kury w mieście chodzą, ludzie żałują bardzo. Ale faktem jest, że Ropczyce strasznie się zatrzymały- Pan Kazimierz Moskal to zmieni! Rozwój, rozbicie partyjnego betonu, odmrożenie gminnych spółek, wymiana kadrowa, czekamy już na burmistrza odnowiciela

Xxx
Xxx
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

To że kury chodzą to jaki problem? teraz ty robisz z siebie pośmiewisko! żyjemy w gminach Miejsko-Wiejskich więc mają prawo kury chodzić! ok przyznam szczerze nie żyje w Sędziszowie ani w żadnej miejscowości należącej pod gminne Sędziszów, ale jestem z powiatu ropczycko-sędziszowskiego i bardzo mnie cieszy rozwinięcie Sędziszowa nie doceniasz tego przez to że jesteś z którejś miejscowości należącej do gminny Sędziszów Młp a boli cię to że u ciebie na wsi się to nie dzieje, Ropczyce piękne miasto rozbudowa się im należy ale jeśli nie masz pojęcia to się nie wypowiadaj! Stawiam na pana Kazimierza Moskala!

ROPCZYCE czas wyjść z marazmu
ROPCZYCE czas wyjść z marazmu
4 miesięcy temu

Słuchajcie, czy to przypadek? Chcesz na jakiś pospieszny pociąg , większość z nas jedzie albo do Sędziszowa lub Dębicy, zjazd z autostrady zjeżdżasz albo w Dębicy lub w Sedziszowie, chcesz do maca jedziesz do Dębicy lub do Sedziszowa. Czas na zmiany.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Dokładnie! Moskal nam pomoże!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Dokładnie!!! To gdzie był pan Moskal wtedy, że tego nie ma w Ropczycach??? Moskal już się przyczynił do zmiany proboszcza w głównej parafii Farnej i teraz czesc parafian jeździ do Sedziszowa a część chodzi na górkę. Takie będą „dobre” zmiany jak zostanie burmistrzem Moskal.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Jest Pan/Pani żałosna publikując takie dyrdymały. Pustka w Pana/Pani głowie zamieszkała.

Pll
Pll
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

co za brednie hahahahahaha zaczyna się kłamanie i plotki jak i kiedyś gdy pan Moskal startował na posła pan Wiesław R nie szczędził klamstw i plotek

Komentator
Komentator
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

o co chodzi ze wpływem Moskala na zmianą proboszcza? są znane szczegóły?

Qwerttty
Qwerttty
4 miesięcy temu
Reply to  Komentator

tak tonący brzytwy się chwyta co za kłamstwa panie wieśku

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Komentator

Za chwile okaże się, że nasz nowy burmistrz Kazimierz Moskal jest tak wpływowy, że o wszystkim decyduje! Super, że ich boli, ich koniec jest bliski, zmiana władzy wreszcie!

pico
pico
4 miesięcy temu

Jak Bujak wystartuje to Moskal nie ma najmniejszych szans

Assasin
Assasin
4 miesięcy temu
Reply to  pico

chyba pan żartuje 🤣 pana Bujaka to każdy ma już dość w Ropczycach

marek
marek
4 miesięcy temu
Reply to  pico

Kaziu masz mój głos bez dwóch zdań

Wiktor Charchut
Wiktor Charchut
4 miesięcy temu
Reply to  pico

dlaczego ?

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  pico

Jak Moskal wystartuje to na Bujaka nikt nie zagłosuje!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Informacja dnia: wiatr reform się zbliża wraz z Kazimierzem Moskalem, trzeba rozbić układ

x
x
4 miesięcy temu

Będzie tak jak w Sędziszowie Młp. polityka,biurokracja ,imprezy na dodatek będzie mało pieniędzy rządowych,dlatego że władzę obieła koalicja

Zadowolony że hej!
Zadowolony że hej!
4 miesięcy temu

“Świetna wiadomość”, Pan Moskal jako burmistrz Ropczyc to kolejne lata dla gminy bez pieniędzy zewnętrznych. Obecna władza centralna śladem PiSu nie da grosza dla PiS-owskiego samorządu ropczyckiego. Z deszczu pod rynnę. “Gratuluję” pomysłu!

Zadowolona
Zadowolona
4 miesięcy temu

Popieram tą myśl

zadowolony
zadowolony
4 miesięcy temu

Koniec stagnacji oraz skrajnego nepotyzmu w Ropczycach nadchodzi. Szanowny Panie pośle mieszkańcy mają nadzieje że posprząta Pan tą stajnie Augiasza w ropczyckim urzędzie.

Zatroskany obywatel
Zatroskany obywatel
4 miesięcy temu
Reply to  zadowolony

Tak, czekamy na wprowadzenie “dobrych praktyk” ze starostwa powiatowego gdzie ekipa PiS już tak długo i dobrze rządzi. Szczególnie daje się się tu zauważyć brak jakichkolwiek nepotyzmu, dynamiczny rozwój powiatu i oczywiście współpraca ponad podziałami, także we własnym środowisku, dla wspólnego dobra…ehh, tutaj to jest co sprzątać. Głosujmy mądrze.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Trolle spod koniczynki atakują! Koniec Bujaka ich boli, będą tu aktywni, nie dajcie się oszukać!

Haha
Haha
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

sobie zobacz kto wygrywa w starostwie konkursy urzędnicze, dziwnym trafem wszyscy związani ze starostą w sposób prywatny

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Haha

A w gminie to nie ?

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  zadowolony

Panie Kazimierzu kupić Panu miotłę w Pepco? Będzie potrzebna żeby ogarnąć wszystkie spółki miejskie, urzędy, szkoły i sam urząd! Wierzymy w Pana! Proszę nas nie zawieść! CHCEMY NOWYCH ROPCZYC I ROZBICIA TEGO ZABETONOWANEGO UKŁADU! WPUSZCZENIA INWESTORÓW I OTWARCIA MIASTA!

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  zadowolony

w powiecie nie dał rady a za gminę się bierze – jakie ma doświadczenie samorządowe żadne – lepiej zapytaj dlaczego nie startował do Sejmu – bo mu zabroniono, dlaczego p. Darłak nie wystartuje do powiatu – bo mu zabroniono – zniszczyli powiat teraz chcą wziąć się za gminę? hahahaha dobre, kto na nich zagłosuje przyłoży do tego rękę

mieszkaniec
mieszkaniec
4 miesięcy temu

To jest dobra informacja !!!!!! Wszyscy do głosowania za Burmistrzem Kazimierzem Moskalem!!! W końcu założyciel MIASTA KRÓLEWSKIEGO ROPCZYCE, król Kazimierz Wielki będzie miał swojego imiennika.

Tadeusz
Tadeusz
4 miesięcy temu
Reply to  mieszkaniec

Bardzo fajnie napisane w temacie MIASTA KRÓLEWSKIEGO ROPCZYCE 🙂

Rysik
Rysik
4 miesięcy temu
Reply to  Tadeusz

wybór jest oczywisty patrząc na klasę pana Moskala a “innych prawdopodobnych kandydatów”. Do mnie przemawia fakt że przez tyle lat funkcjonowania pana Moskala w lokalnej polityce nigdy nie wybuchła żadna afera z jego udziałem. Trzeba przyznać że Ma chłopina zasady

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  mieszkaniec

Wiwat Burmistrz Ropczyc Kazimierz Moskal!

Jacek
Jacek
4 miesięcy temu
Reply to  mieszkaniec

najlepszy kandydat. tyle lat uczciwy i bez żadnych afer . wspaniały człowiek znam i szanuję. głosuje z całą rodziną na pana KM

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Super wiadomość! Mamy zmianę władzy w Ropczycach! Mam nadzieję, że zrobi porządek w gminnych spółkach, wywali dyrektorów przyspawanych do stołków, przedstawi krótki i prosty program, otworzy miasto na inwestycje, wybuduje niezbędne drogi żeby otworzyć nowe działki pod budownictwo, utworzy całą strefę płatnego parkowania, żeby zwiększyć rotację aut w mieście, odmrozi skostniały PUK i wprowadzi udogodnienia w segregacji odpadów, potrzebujemy tego człowieka! Zachęcenie zakładów pracy do rozbudowy, nowe hale, nowi inwestorzy, budowy mieszkań, sklepów, wszystko czeka na tego wspaniałego człowieka!

Marcin z Górki.
Marcin z Górki.
4 miesięcy temu

Trzeba stwierdzić jednoznacznie, że Bolesław Bujak się zasiedział.

Zresztą widać, że Bolesław Bujak ceni sobie współpracę z Kazimierzem Moskalem czego dowodem jest artykuł zamieszczony przez Miasto i Gminę Ropczyce:

https://ropczyce.eu/podziekowanie/

Kandydatura Kazimierza Moskala jest słuszna – czekamy na program wyborczy obu kandydatów.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu

Dokładnie tak, w końcu mamy swojego kandydata, bardzo dziękujemy

Jan
Jan
4 miesięcy temu

Nie mam co do tego wątpliwość, że trzeba pozbyć się tej obecnej zielonej ekipy, gdzie w stosunku do problemów, jedyne hasło urzędników to byle by nic nie robić. Mam też pewne wątpliwości co do tej kandydatury, ale szacunek dla Niego za głosowanie przeciw piątce Kaczyńskiego i zawieszenie go w partii.

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu
Reply to  Jan

hahahahahaha szacunek za co? raz zagłosował przeciw i od razu go zawiesili to raz, a dwa nie pozwolili mu startować do Sejmu – to jak zesłanie. Dodatkowo za każdym razem (poza wymienionym) głosował przeciwko NAM Ropczycom, Sędziszowowi i całemu powiatowi – takiego człowieka chcecie?

Glosujezakazimierzem
Glosujezakazimierzem
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

kłamstwa kolejne – to była jego decyzja że nie startował pani BF albo pan WR to się powinni klasy i życzliwości uczyć od pana Moskala tyle w temacie

Blp
Blp
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

że nie będzie startował do sejmu na początku ostatniej kadencji mówił więc nie siej plotek i klamst tu dane plotki i kłamstwa desperatów którzy zazdroszcza panu Kaziowi poparcia

ania
ania
4 miesięcy temu

nie lubię PiS, jestem za Konfederacja, ale akurat przy wyborach nie o partie chodzi a o człowieka. I ja głosuje na pana Moskala bo go znam i wiem że jest wspaniałym człowiekiem

3T
3T
4 miesięcy temu

“Inicjatywa Kazimierza Moskala spotkała się z pozytywnym odbiorem w lokalnej społeczności, co może świadczyć o silnym poparciu dla jego kandydatury w nadchodzących wyborach” A ktoś to badał? Są wyniki sondażowe? A może przynajmniej wywiad uliczny przez Pana Krzyśka uczyniony – 2-3 “przypadkowe” osoby? O odrobinę uczciwości dziennikarskiej proszę. Bo tu pean śmieszny w sumie.

Anty
Anty
4 miesięcy temu

podobno on był przeciwnikiem budowy szkoły i rozbudowy szpitala w powiecie ropczcko sedziszowskim

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anty

Kłamstwo! Gmina nie podzieliła projektu na etapy, a tak ogromne projekty nie uzyskiwały wsparcia. Po podziale na etapy dofinansowanie udało się zdobyć!

Krystyna S
Krystyna S
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

ja z rodziną też głosujemy na pana Moskala

Xxx
Xxx
4 miesięcy temu
Reply to  Anty

przeciwnikiem budowy szkoły nie był pan Moskal ale ekipa zielonych ale po roku zmienili zdanie….

Krysia
Krysia
4 miesięcy temu

Zastanawiam się, czy będą organizowane spotkania z mieszkańcami, gdzie będzie można zadać pytania kandydatom

Andrzej
Andrzej
4 miesięcy temu
Reply to  Krysia

Nie bedzie takich spotkań, nie było jak był posłem to nie bedzie teraz

Pll
Pll
4 miesięcy temu
Reply to  Andrzej

oczywiście że były – pan W w akcji widać 🤣🤣🤣🤣 kłamstwa i oszczerstwa. pan Moskal zawsze organizował spotkania na których można było zadawa. pytania

Andrzej
Andrzej
4 miesięcy temu
Reply to  Krysia

Ale dużo lizodupów , realnie popatrzcie. Co zrobił nako poseł. Samorząd to nie ciepła posadka posła. Dla mnie Moskal Darłak i Pupa to wstd dla PiSu trzech króli którzy 2000 lat temu zajumali by złoto kadzidło i mirrę a Jezsuskowi nic by nie dali. Ogarnijmy się i zacznijmy zadawać pytania politylą albo znowu będą debilne kandydatury . . . .

Mieszkaniec Ropczyc
Mieszkaniec Ropczyc
4 miesięcy temu

Proszę wskazać co zrobił dla gminy Ropczyce Moskal. A posłem był 20 lat.
Możliwości miał duże ale potrafił tylko jątrzyc.

Tomasz - Gnojnica Dolna
Tomasz - Gnojnica Dolna
4 miesięcy temu

Kazimierz Moskal Burmistrzem Ropczyc!
Wierzę w to! 7 kwietnia idziemy na wybory i oddajemy głos na Kazimierza Moskala oraz jego drużynę!

Mateusz
Mateusz
4 miesięcy temu

W życiu nie na PiS- partię oszustów.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Mateusz

PiS akurat spełniało swoje obietnice wyborcze. A zobaczcie co robi teraz koalicja jak ukradkiem wycofują się ze swoich obietnic: nieobniżony VAT, brak zmian w ochronie zwierząt, utrzymanie zakazu handlu w niedziele, niezrealizowanie planów dotyczących Funduszu Kościelnego i związków partnerskich

wwwww
wwwww
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Kilka lat temu ja i moja rodzina byliśmy “niższą warstwą społeczną”. Nie dość, że sytuacja sprawiła, że pojawiły się poważne problemy finansowe to na domiar złego w tym czasie dotknęły nas inne problemy życiowe, z którymi nie radziliśmy sobie. Zgadnijcie kto wyciągnął do nas rękę i postarał się pomóc ? Pan wtedy poseł Kazimierz Moskal. Jako jedyny z lokalnego środowiska polityków mnie wysłuchał i pomógł znaleźć rozwiązanie dla naszej złej sytuacji. Jako jedyny nie dał mi odczuć, że jestem jakiś gorszy, czy z marginesu społecznego. W naszych wszystkich urzędach czułem się jak śmieć. Od pana Moskala uzyskałem nie tylko pomoc ale poczucie, że moja rodzina jest tak samo ważna jak każda innna bez takich problemów. My tego nigdy nie zapomnimy. Dziś powodzi się nam dużo lepiej a ja wiem na kogo i dlaczego będę głosował. Panie Kazimierzu dziękuje

Mieszkaniec
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Człowieku PiS rządził 8 lat a Koalicja jest od miesiąca …..

Grizzly
Grizzly
4 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

ja zagłosuje bo mam dość cwaniactwa i bractwa obecnego włodarza

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Popatrz ledwo od miesiąca a tak wiele już zniszczyli, też uważam, że to masakra- masz rację

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Dokładnie! PIS zawsze dotrzymuje obietnic, pan Moskal to wspaniały kandydat! W końcu uwolnimy Ropczyce spod buta koniczynki!

tomi
tomi
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Chcesz gejów na ulicach całujących się?

Polak
Polak
4 miesięcy temu
Reply to  tomi

a twój chłopak tego nie lubi?

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  tomi

Miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny! Byle nie głosować na PSL a u nas Samorząd i Gospodarka

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Mateusz

Głosujemy na konkretnych ludzi a nie na partię

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Dokładnie tak, a pan Moskal to sprawdzony Polityk, jako jedyny jest prawdziwie kulturalny, nie jest wciągnięty w żadne seksafery jak tu reszta

Niedźwiadek
Niedźwiadek
4 miesięcy temu

Będzie interesująco obserwować, jak przebiega ta kampania. Mam nadzieję, że kandydaci skupią się na realnych problemach mieszkańców Ropczyc

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Niedźwiadek

Akurat pan Moskal jest bardzo rzeczowy i poważny. Prawdziwy polityk! Nie te nasze lokalne pożal się boże przebierańcy- wskoczyli w garnitury i myślą, że dygnitarze!

trebor
trebor
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

lubię pana Kazka ale na wybory nie idę

mieszkaniec
mieszkaniec
4 miesięcy temu

Ciekawe, jakie konkretnie zmiany proponuje Kazimierz Moskal dla naszego miasta. Mam nadzieję, że przedstawi jasny program.

plastelina
plastelina
4 miesięcy temu

kto zna pana Moskala to wie że jest sympatyczny i empatyczny dużym atutem też jest jego doświadczenie oraz to że nigdy sie nie przechwala głosuje na pana Moskala

Stanisław M
Stanisław M
4 miesięcy temu

bardzo dobrze popieram pana panie Kazimierzu pozdrawiam

Mieszkaniec
Mieszkaniec
4 miesięcy temu

mój kandydat – dobry człowiek

Kamil
Kamil
4 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

ja na wybory nie chodzę i teraz też nie pójdę ale jakbym szedł to bym zagłosował właśnie na niego

Sylwia
Sylwia
4 miesięcy temu

popieram całym sercem

Ropczycanin
Ropczycanin
4 miesięcy temu

Super !!! W końcu właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Ropczycanin

Ropczyce nie zapomną jak blokował budowę obwodnicy!!!

Anonimowo
Anonimowo
4 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ta obwodnica to nieporozumienie! Niczego nie usprawniła i nie odblokowała! Trzeba było ją blokować!

Qwerty
Qwerty
4 miesięcy temu

głosuje na pana Moskala bo jest uczciwymi skromnym i życzliwym człowiekiem !

Zonkil
Zonkil
4 miesięcy temu
Reply to  Qwerty

znam pana Moskala ze spotkań w jego biurze….i dla mnie to duży autorytet. tak dobrego człowieka co go nie zmienia władza ani pieniądze to mało gdzie można znaleźć. mój głos idzie na pana panie Kazimierzu. byłem u różnych ludzi ale tylko Pan mnie potraktował jak rownego sobie uż dawno powinien pan startować na burmistrza bo u pana Boleslwala zostałem kilkakrotnie odesłany do domu – proszę zapisać się na kolejne spotkanie usłyszałem…a inni wchodzili. poseł Moskal nigdy mnie nie potraktował jak gorszy sort

174
0
Would love your thoughts, please comment.x