Orzech promocje

Kozodrza triumfuje! Relacja z emocjonującego Turnieju Piłki Siatkowej 2024

W niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, lokalna społeczność miała okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu sportowym – “Turnieju Piłki Siatkowej 2024”, który odbył się w miejscowości Kozodrza. Organizacja tego turnieju była możliwa dzięki zaangażowaniu Wójta Gminy Ostrów, Grzegorza Ożoga oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Ostrów.

W trakcie rywalizacji cztery drużyny z terenu gminy walczyły o tytuł najlepszej. Mimo zaciętej walki, to drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Kozodrzy okazała się bezkonkurencyjna, zdobywając pierwsze miejsce.

Podczas turnieju nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji. Każda z drużyn zaprezentowała się z najlepszej strony, co przyczyniło się do podniosłej atmosfery na boisku. Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy zostali uhonorowani nagrodami, które były dodatkową motywacją do zaangażowania w zawody.

Organizacja tego turnieju nie tylko promowała sport i aktywność fizyczną, ale także sprzyjała integracji społeczności lokalnej. Było to doskonałe okazja do spędzenia czasu w gronie przyjaciół i sąsiadów oraz do wspólnej zabawy.

Już wkrótce planowane są kolejne turnieje, tym razem w tenisa stołowego oraz w piłkę halową. Wszystkich chętnych do udziału w tych wydarzeniach zachęcamy do śledzenia informacji na bieżąco oraz do aktywnego uczestnictwa.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x