Orzech promocje

Baśniowa Szkoła – Szkołą Roku 2024 na Podkarpaciu!

Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie Dolnej im. Baśni Polskiej została Szkołą Roku 2024 na Podkarpaciu, zdobywając pierwsze miejsce w plebiscycie organizowanym przez portal internetowy WaszaEdukacja.pl., a 7 miejsce w kraju.

Plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024” to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie najwybitniejszych placówek edukacyjnych w kraju, powiatach oraz województwach. Wybór zwycięskiej szkoły odbywa się na podstawie głosowania, w którym biorą udział uczniowie, nauczyciele oraz rodzice.

Zdobyte 3211 głosów potwierdziły nie tylko popularność, ale i zaufanie społeczności lokalnej do działalności tej placówki. Baśń Polska, bo tak brzmi imię tej niezwykłej szkoły, nie tylko edukuje młode umysły, ale także kształtuje wartości i wzmacnia więzi międzypokoleniowe.

Szkoła, której nazwa nawiązuje do baśniowych opowieści, podejmuje liczne działania, by nie tylko uczyć, ale i inspirować. Ich motto brzmi, że dobro zawsze zwycięża zło, co odzwierciedla się w podejmowanych inicjatywach i projekcie edukacyjnym.

Warto również podkreślić, że szkoła aktywnie dzieli się swoimi osiągnięciami oraz przedsięwzięciami na swojej stronie internetowej oraz na fanpage’u szkoły. Dzięki temu rodzice, uczniowie i społeczność lokalna mogą być na bieżąco z tym, co dzieje się w szkole i jakie innowacyjne metody nauczania są tam stosowane.

Otrzymanie tytułu Szkoły Roku na Podkarpaciu to zasłużone wyróżnienie dla Baśniowej Szkoły i potwierdzenie, że podejmowane przez nią działania mają pozytywny wpływ na rozwój edukacyjny i społeczny swoich uczniów. Niech ta nagroda będzie dodatkową motywacją do dalszego doskonalenia się i inspiracji dla innych placówek oświatowych.

zdjęcia SP w Niedźwiadzie Dolnej

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x