Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Będzie remont drogi i chodnika w Ociece

W tym tygodniu odbyło się spotkanie w centrum miejscowości Ocieka, które zainaugurowało kolejny etap inwestycji drogowej. Podczas spotkania nastąpiło oficjalne przekazanie placu budowy wykonawcy.

Przedmiotem zadania jest remont ponad 200-metrowego odcinka drogi. Projekt obejmuje renowację drogi od skrzyżowania z drogą wojewódzką do skrzyżowania z drogą powiatową. Nie tylko sama droga będzie poddana renowacji, ale również zaplanowano remont chodnika dla pieszych oraz szereg dodatkowych prac.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządu gminnego, w tym Grzegorz Ożóg – Wójt Gminy Ostrów oraz przedstawiciele firmy wykonawczej.

Całkowity koszt inwestycji wynosi 328 254,53 zł. Warto zaznaczyć, że projekt otrzymał wsparcie finansowe z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, które pokryje aż 60% wartości inwestycji. Ta pomoc finansowa z pewnością przyspieszy i ułatwi realizację projektu, który przyniesie znaczące korzyści dla lokalnej społeczności poprawiając infrastrukturę drogową i bezpieczeństwo mieszkańców.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x