Orzech promocje

Pobierz aplikację z harmonogramem odbioru śmieci

Mieszkańcy Gminy Ropczyce mają teraz dostęp do aplikacji, która ułatwia śledzenie harmonogramu odbioru odpadów. Aplikacja “Kiedy Śmieci” jest nowoczesnym narzędziem, które zapewnia wygodę i efektywność w zarządzaniu odpadami.

Co oferuje ta aplikacja? Przede wszystkim użytkownicy mogą łatwo przeglądać harmonogram odbioru śmieci. Ciekawym aspektem jest także możliwość ustawienia powiadomień.

Jednym z ważnych elementów aplikacji jest również możliwość sprawdzenia zasad segregacji odpadów oraz dostęp do słownika odpadów, co ułatwia mieszkańcom właściwe sortowanie śmieci i dbanie o środowisko naturalne.

Co ważne, korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe dla każdego mieszkańca, a dodatkowo nie wymaga rejestracji. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na telefonie, wybrać swoją gminę oraz miejscowość lub ulicę, aby zacząć korzystać z wszystkich funkcji. Co istotne, aplikacja jest anonimowa i nie gromadzi żadnych danych osobowych użytkowników, ograniczając się jedynie do przekazywania informacji o miejscowości, dla której użytkownik chce otrzymywać powiadomienia.

Aplikacja “Kiedy Śmieci” jest dostępna w sklepach Google Play dla użytkowników telefonów z systemem Android oraz w AppStore dla posiadaczy urządzeń Apple z systemem iOS. Dzięki temu, mieszkańcy Gminy Ropczyce mają łatwy dostęp do tego praktycznego narzędzia, które ułatwia zarządzanie odpadami i dbanie o środowisko naturalne.

Pobrać można za pomocą kodu QR lub TUTAJ.

screenshot z aplikacji

zdjęcie główne przykładowe pixabay

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
5 miesięcy temu

Fajna czytelna aplikacja polecam!

Anonim
Anonim
5 miesięcy temu

Wybory powinny być co roku! To co nie było możliwe przez kilka lat w roku wyborczym załatwia się od ręki! Kiedy aplikacja do płacenia za parkingi w Ropczycach i płatność kartą w parkomatach?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x