CERTUS rozliczymy twój PIT

Pobierz aplikację z harmonogramem odbioru śmieci

Mieszkańcy Gminy Ropczyce mają teraz dostęp do aplikacji, która ułatwia śledzenie harmonogramu odbioru odpadów. Aplikacja “Kiedy Śmieci” jest nowoczesnym narzędziem, które zapewnia wygodę i efektywność w zarządzaniu odpadami.

Co oferuje ta aplikacja? Przede wszystkim użytkownicy mogą łatwo przeglądać harmonogram odbioru śmieci. Ciekawym aspektem jest także możliwość ustawienia powiadomień.

Jednym z ważnych elementów aplikacji jest również możliwość sprawdzenia zasad segregacji odpadów oraz dostęp do słownika odpadów, co ułatwia mieszkańcom właściwe sortowanie śmieci i dbanie o środowisko naturalne.

Co ważne, korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe dla każdego mieszkańca, a dodatkowo nie wymaga rejestracji. Wystarczy pobrać i zainstalować aplikację na telefonie, wybrać swoją gminę oraz miejscowość lub ulicę, aby zacząć korzystać z wszystkich funkcji. Co istotne, aplikacja jest anonimowa i nie gromadzi żadnych danych osobowych użytkowników, ograniczając się jedynie do przekazywania informacji o miejscowości, dla której użytkownik chce otrzymywać powiadomienia.

Aplikacja “Kiedy Śmieci” jest dostępna w sklepach Google Play dla użytkowników telefonów z systemem Android oraz w AppStore dla posiadaczy urządzeń Apple z systemem iOS. Dzięki temu, mieszkańcy Gminy Ropczyce mają łatwy dostęp do tego praktycznego narzędzia, które ułatwia zarządzanie odpadami i dbanie o środowisko naturalne.

Pobrać można za pomocą kodu QR lub TUTAJ.

screenshot z aplikacji

zdjęcie główne przykładowe pixabay

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
24 dni temu

Fajna czytelna aplikacja polecam!

Anonim
Anonim
26 dni temu

Wybory powinny być co roku! To co nie było możliwe przez kilka lat w roku wyborczym załatwia się od ręki! Kiedy aplikacja do płacenia za parkingi w Ropczycach i płatność kartą w parkomatach?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x