Daniel Obajtek

Zatrzymany kierowca w Brzezówce, stracił prawo jazdy

Wczoraj, ropczycka drogówka, zatrzymała prawo jazdy kierowcy opla w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Kierujący został ukarany wysokim mandatem i punktami karnymi.

Codziennie, na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego pracują policjanci ruchu drogowego. Czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich podróżujących. Podczas pełnienia służby, stanowczo reagują na przypadki, w których uczestnicy ruchu drogowego łamią przepisy.

Wczoraj przed godz.13, w Brzezówce, patrol zatrzymał do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, poruszał się z prędkością 109 km/h. 33-letni mieszkaniec naszego powiatu został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi. Oprócz wysokiego mandatu karnego, mężczyzna za popełnione wykroczenie stracił róznież prawo jazdy na 3 miesiące.

Apelujemy o przestrzeganie określonych limitów prędkości. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość, to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych.

źródło KPP Ropczyce

zdjęcie przykładowe

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x