Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Dzień Godności w Sędziszowie Małopolskim

W Sędziszowie Małopolskim obchodzono szczególny dzień, pełen wzruszeń i refleksji – Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, który w tym roku został wyjątkowo połączony z Dniem Rodziny. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy św. celebrowanej w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Następnie odbyła się gala wręczenia zasłużonym wyróżnień. Wśród nagrodzonych znaleźli się ci, którzy wyróżnili się swoim szczególnym zaangażowaniem w opiekę nad osobami niepełnosprawnymi, oferując im wsparcie i zrozumienie w codziennym życiu.

W ramach obchodów, zorganizowanych przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Sędziszowie Małopolskim, odbył się także panel dyskusyjny. Stanowił on doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz refleksji na temat potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz sposobów ich wsparcia i integracji społecznej. Wspólna dyskusja miała na celu podkreślenie ważności empatii, zrozumienia i akceptacji dla osób z niepełnosprawnościami, a także promowanie inkluzji społecznej i równych szans dla wszystkich obywateli.

zdjęcia Telewizja Sędziszów Małopolski

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x