Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Podsumowanie długiego weekendu na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego

Za nami długi weekend majowy. KPP w Ropczycach wstępnie podsumowało ten okres na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego.

Dla funkcjonariuszy był to czas wytężonej pracy, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa podróżującym. Od środy na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego doszło do 8 zdarzeń drogowych, jedna osoba zdecydowała się na jazdę pod wpływem alkoholu pojazdem mechanicznym.

W ciągu długiego weekendu, ropczyccy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących drogami naszego powiatu. Dbali, aby na głównych szlakach komunikacyjnych ruch pojazdów odbywał się bezpiecznie. Szczególną uwagę zwracali na przypadki nieprawidłowego wyprzedzania, wymuszania pierwszeństwa przejazdu oraz przekraczania prędkości. Na drogach można było spotkać więcej policyjnych patroli.

Od środy, na drogach powiatu ropczycko – sędziszowskiego doszło do 6 kolizji i 2 wypadków drogowych, z czego w jednym z nich śmierć na miejscu poniósł 23-letni kierujący motocyklem.

Policjanci przebadali stan trzeźwości 702 kierowców – jeden kierowca wsiadł za kierownicę motoroweru pomimo wcześniej wypitego alkoholuoraz jedna kierująca rowerem pod działaniem alkoholu wjechała do przydrożnego rowu.

Ponadto policjanci zatrzymali 3 prawa jazdy kierującym, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym powyżej 50 km/h.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x