Orzech promocje

Gdzie w upał nad wodę?
Mamy w regionie ładne miejsca do plażowania.

Ten weekend zapowiada się bardzo upalny. Dla ochłody i wypoczynku najlepiej poplażować. Niestety baseny odkryte w Ropczycach są jeszcze nieczynne więc podpowiadamy, gdzie można odpocząć nad wodą.

Akwen Rekreacyjno-Wędkarski “Żwirki” znajdujący się w miejscowości Borek Mały. “Żwirki” sezon rozpoczynają właśnie od tego weekendu a na miejscu jest także dostęp do małej gastronomi, kajaków i rowerków wodnych:

Zalew w Kamionce jest to zbiornik retencyjny w miejscowościach Kamionka i Ruda na rzece Tuszymka, wykorzystywany do celów rekreacyjno-wypoczynkowych. Na miejscu jest dostęp do boiska sportowego, placu zabaw dla dzieci, wypożyczalni kajaków i rowerów wodnych:

Folwark Cyziówka jest to Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy
także w miejscowości Kamionka z dala od miejskiego zgiełku. Na miejscu piaszczysta plaża, dostęp do rowerków wodnych i gastronomi.

Foto Źródło: Folwark Cyziówka

Łowisko Czarna Sędziszowska – znajduje się klika kilometrów od Sędziszowa Młp. Powstało na miejscu wyrobiska żwirowego. Powierzchnia lustra wody ma około 6 ha:

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mario
mario
3 lat temu

lowisko czarna to marne lowisko niema ryby i lepsze miejscowki sa zajete przez wlascicieli dzialek rekreacyjnych przy wodzie porobili sobie podesty i okupuja dostep do wody calymi tygodniami

1
0
Would love your thoughts, please comment.x