Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Dlaczego Kemping zamiast All Inclusive w hotelu?

Kempingi dla większości z nas kojarzą się z atrakcyjnym terenem, na którym turyści mogą stawać Kamperem bądź rozbić swoje namioty z dostępem do wspólnych toalet – nic bardziej mylnego! Dziś kempingi to zupełnie inna bajka, zdecydowanie bardziej luksusowa! Oczywiście w tego typu miejscach można rozbić swój własny namiot, ale infrastruktura absolutnie nie przypomina tej z lat 90’.

W dzisiejszych ośrodkach kempingowych np. Vacanceselect odpoczywasz w namiocie bez konieczności zabierania go ze sobą i jego niezbędnego wyposażenia. Cieszą się one dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi.

Dziecko potrzebuje przestrzeni i miejsca do zabawy, czego zapewne brakuje w hotelowym pokoju. Kempingi to bezpieczne miejsca – ogrodzone a dostęp mają tylko goście znajdujący się na kempingu. Mają szeroki wybór zakwaterowań kliknij i sprawdź sam ➡️ domki mobile Home, luksusowe namioty z łazienką i bez jak i wiele innych zakwaterowań, kliknij tu i zobacz wszystkie.

Kempingi mają wiele atrakcji takich jak:

  • Kompleksy basenowe wraz ze zjeżdżalniami etc.
  • Baseny lagunowe, brodziki dla najmłodszych
  • Place zabaw
  • Boiska sportowe
  • Sklepy, bary, restauracje, lodziarnie etc.
  • Animacje dla dzieci i dorosłych
  • Wieczorne pokazy show
  • Siłownie, saunę, spa i jacuzzi

Na kempingu możesz odpocząć w tych samych warunkach a nawet lepszych niż w hotelu, na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury, z własnym miejscem do grillowania…. nadal wolisz all inclusive w hotelu?

Na posiłki możesz udać się do restauracji lub przygotować je samodzielnie, we własnej kuchni lub na grillu – nie musisz gotować, ale dobrze jest mieć taką alternatywę. Bywa, że dostęp do kuchni na wakacjach to „majątek”, aby przygotować ulubione dania naszych pociech… 😊 a i kawa po przebudzeniu smakuje wyśmienicie. I dodatkowo ta swoboda wychodzisz przed domek w piżamie i nikogo to nie dziwi, bo podobnie zachowują się pozostali urlopowicze.

Na kempingach jest wiele zieleni i ogrodów i masz pewność, że nie usłyszysz od swoich dzieci że się nudzą. Ceny są zróżnicowane, ale generalnie szukając oferty już teraz na urlop w 2020 ➡️ możesz wybrać się na Wybrzeże Adriatyku 😍 do Włoch lub Chorwacji za cenę około 1300 zł za 6 dniowy pobyt dla 4 osób dorosłych i 2 dzieci.

Należy pamiętać, że dojazd na miejsce jest we własnym zakresie – możesz dojechać samochodem, autokarem bądź samolotem wedle uznania. I tu niespodzianka, bo w powiecie ropczycko-sędziszowskim mamy firmę Vacanceselect, która oferuję kilkaset ofert wakacyjnych na kempingach w Europie, zobacz sam TUTAJ.

Artykuł sponsorowany.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x