Orzech promocje

Wybrali 9 prac ze 100 nadesłanych na konkurs

Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach rozstrzygnęła powiatowy etap konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2023”. Z około setki prac nadesłanych przez uczniów w wieku od 6 do 15 lat, dziewięć weźmie udział w jego dalszym etapie, już na szczeblu wojewódzkim. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

We wtorek w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Bezpieczne Wakacje 2023”. Ogłoszony latem konkurs adresowany był do dzieci w wieku od 6 do 15 lat. Podobnie jak w latach poprzednich, cieszył się dużym zainteresowaniem.

W tym roku do ropczyckiej komendy zostało przesłane około stu prac plastycznych. Podczas oceny prac jury, w skład którego wchodzili funkcjonariusze Policji oraz pracownik Centrum Kultury imienia Józefa Mehoffera w Ropczycach, brało pod uwagę m.in. wiek uczestników, estetykę wykonania, pomysłowość wykonania a przede wszystkim samodzielność wykonanej pracy. Dziewięć zwycięskich prac weźmie teraz udział w finale wojewódzkim. Dziękujemy za zaangażowanie i serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom.

Poniżej publikujemy listę zwycięzców:

Laureaci konkursu w kategorii 6 – 9 lat

I miejsce – Joanna Wodzień

II miejsce – Julia Sowińska

III miejsce – Małgorzata Pinkowicz

Laureaci konkursu w kategorii 10 – 12 lat

I miejsce – Wiktoria Augustyn

II miejsce – Anna Wodzień

III miejsce – Michalina Feret

Laureaci konkursu w kategorii 13 – 15 lat

I miejsce – Natalia Rachwał

II miejsce – Emilia Zając

III miejsce – Natalia Brzozowska

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x