Orzech promocje

Brzezówka 19-LATEK ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Funkcjonariusze ropczyckiej komendy skontrolowali trzy młode osoby, które przebywały w samochodzie zaparkowanym na leśnej drodze. U jednej z nich, jak również w pojeździe znaleźli narkotyki. Jedna osoba usłyszała w tej sprawie zarzuty.

W piątek około godz. 22, policjanci patrolując miejscowość Brzezówka zwrócili uwagę na pojazd stojący na drodze prowadzącej do lasu. W samochodzie było troje młodych ludzi, w wieku od 16 do 20 lat. Na widok funkcjonariuszy, osoby siedzące w aucie zaczęły zachowywać się nerwowo. Policjanci po skontrolowaniu osób, znaleźli u 19-latka woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego. Jego właściciel przyznał, że jest to marihuana. Posiadał on również przyrząd, służący do palenia narkotyków.

Podczas kontroli samochodu należącego do 20-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli wewnątrz pojazdu również susz roślinny, który był rozsypany pod wycieraczką. Wszystkie osoby zostały zatrzymane. Młodzi mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, a 16-latka do policyjnej izby dziecka. Wstępnie, przy pomocy testera narkotykowego ustalono, że zabezpieczony susz to marihuana.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania narkotyków 19-latkowi, do którego się przyznał. W sprawie pozostałej dwójki toczy się postępowanie, mające na celu wyjaśnienie ich roli w narkotykowym procederze.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x