Orech promocje

Wypadek na A4. Kierowca audi uderzył w ciężarówkę

Funkcjonariusze ropczyckiej komendy pracują na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na autostradzie A4, w miejscowości Czarna Sędziszowska. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący audi, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w jadącą przed nim ciężarówkę. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Droga w kierunku Rzeszowa jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 4, na autostradzie A4 za węzłem Sędziszów Małopolski w kierunku Rzeszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, 22-letni kierujący audi, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu ciężarowego, uderzając w jego tył.

W wyniku zdarzenia 59-letni kierujący ciężarówką uderzył w ekrany akustyczne. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Oba pasy ruchu w kierunku Rzeszowa są zablokowane. Trwają czynności na miejscu zdarzenia.

źródło: KPP Ropczyce

4 komentarze na temat “Wypadek na A4. Kierowca audi uderzył w ciężarówkę

  • 13 października 2021 o 08:30
    Permalink

    Nie dzieciom tylko karać tych z aut ciężkich niech się nie wpierają na sile bo 1km szybciej od 2 pojedzie nie patrząc na innych ze mogą nie wyhamować zakazać wyprzedzania samochodom powyżej 3,5 ton na wszystkich A i S i takich sytuacji nie będzie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *