Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Noworoczne spotkania Seniorów w Gminie Ostrów

Jak co roku, seniorzy z Gminy Ostrów, świętowali z okazji Dnia Babci, Dziadka i Seniora. Spotkania zostały zorganizowane w Kamionce oraz w Borku Małym.

Kamionka

19 stycznia do Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Kamionce zostali zaproszeni przedstawiciele samorządu – zastępca wójta Jacek Róg, radni z Kamionki Józef Bajor i Józef Wolak, ksiądz Józef Trela oraz Klub Aktywnych, a przede wszystkim babcie i dziadkowie.

Dyrektor GCKiS Jadwiga Łomnicka przywitała wszystkich gości, a następnie Renata Dłużeń-instruktor GCKiS wraz z młodymi artystami poprowadziła świąteczno-humorystyczny program artystyczny. Na koniec dzieci zaśpiewały sto lat i rozdały własnoręcznie wykonane serduszka. Radni z kamionki nagrodzili  występujących słodyczami. Dla wszystkich przygotowany był pyszny poczęstunek.

Borek Mały

Spotkanie dla babć i dziadków odbyło się także 25 stycznia w Borku Małym. Zorganizowane zostało przez Koło Gospodyń Wiejskich w Borku Małym oraz Radę Sołecką i GCKiS w Kamionce.

Do wspólnego świętowania zaproszeni zostali m.in. Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg, Dyrektor GCKiS w Kamionce Jadwiga Łomnicka, ksiądz Daniel Kosiba, Radny Rady Gminy w Ostrowie Zdzisław Kopala oraz Sołtys Borku Małego Jerzy Ocytko. Wszyscy zgromadzeni goście, a w szczególności seniorzy, obejrzeli występy dzieci i wodzireja. Dla każdego był przygotowany poczęstunek.

Źródła zdjęć: GCKiS w Kamionce, Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x