Orzech promocje

Konkurs fotograficzny dla mieszkańców Gminy Ostrów

Wójt Gminy Ostrów Grzegorz Ożóg oraz CKiB Gminy Ostrów zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym ,,Pocztówka z wakacji”, w którym należy zrobić zdjęcie z tegorocznych wakacji zgodnie z hasłem Zabierz książkę na wakacje.

W konkursie udział mogą wziąć mieszkańcy Gminy Ostrów oraz czytelnicy Biblioteki Publicznej w Ostrowie i podległych filii bibliotecznych. Zdjęcie należy wysłać na adres biblioteka.ostrow@ostrow.gmina.pl w terminie od 20 lipca do 6 września 2023 roku.

Na najpiękniejszą pocztówkę będzie można głosować na FB Biblioteki w Gminie Ostrów. A tak do konkursu zachęcają Biblioteki w Ostrowie:

Wakacje to czas na relaks i odpoczynek oraz czas na nadrabianie książkowych zaległości. Zapraszamy do naszych Bibliotek w Gminie Ostrów gdzie spośród setek propozycji można wypożyczyć książkę i zabrać ją na wakacje. Wakacje, jak wszystkim wiadomo, to również czas wspaniałych zdjęć z podróży oraz czas przesyłania pocztówek z pięknymi widokami i pozdrowieniami. Mamy nadzieję, że i do nas takie POCZTÓWKI Z WAKACJI zostaną nadesłane. Kto zrobi ciekawe zdjęcie zgodne z hasłem “𝘻𝘢𝘣𝘪𝘦𝘳𝘻 𝘬𝘴𝘪ąż𝘬ę 𝘯𝘢 𝘸𝘢𝘬𝘢𝘤𝘫𝘦” i prześle je nam zgodnie z wytycznymi w Regulaminie, weźmie udział w konkursie fotograficznym oraz ma szansę na wspaniałe nagrody. Czekamy na Wasze fotografie naszych książek na wakacjach!!!

Regulamin oraz karta zgłoszenia na stronie www.bpostrow.eu (poniżej również zdjęcia).

zdjęcie główne przykładowe pixabay

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x