Orzech promocje

Drużyna Lechii przegrywa po raz drugi z Orłem Przeworsk

Z ostatnim dniem kwietnia piłkarze Lechii Sędziszów Młp. rywalizowali w ligowym boju z innym beniaminkiem wojewódzkiego szczebla sezonu 2020/21, zespołem Orła Przeworsk. Wygrali goście.

W czwartym meczu rundy wiosennej 2021 sędziszowska drużyna grająca z ekipą z Okręgu Piłki Nożnej w Jarosławiu, doznała drugiej porażki, drugiej z kolei w grach grupy spadkowej.

Przyjezdni mogli objąć prowadzenie już 8 minucie spotkania, ale Dawid Czyrny nie wykorzystał rzutu karnego

Gola na 1-0 Przeworszczanie zdobyli w 70 minucie po trafieniu Jacka Filsa. Wynik spotkania na 2-0 ustalił, w czwartej minucie doliczonego czasu gry Karol Wilk.  Lechia ekipie Orła w sezonie 2020/21 uległa dwukrotnie (jesienią w Przeworsku 2-1).

Najbliższy mecz Sędziszowian to gospodarskie spotkanie z Czarnymi Jasło. Mecz 8 maja (sobota).

Lechia Sędziszów Młp. – Orzeł Przeworsk 0-2 (0-0)

Skład Lechii: Ł. Ćwiczak – Posłuszny (46′ Róg), Godek, Makuch,  Malisiewicz (70′ Tęczar), Osztreicher (60′ Branas) Lesiński, Reichel, Potwora, Urbaniak (60, Amadeusz Czółno), Linek (46′ O. Ćwiczak). Żółte kartki w zespole Lechii: Godek i Makuch.