Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wieczór kolęd w Szkole Podstawowej w Lubzinie

W dniu 30 stycznia 2020r. w Szkole Podstawowej im. J. Brzechwy w Lubzinie odbył się już po raz drugi „Wieczór kolęd” pod hasłem „Jezusowi Narodzonemu wszyscy śpiewajmy…”.

Z uwagi na to, że koncert miał charakter środowiskowy, wystąpili w nim nie tylko uczniowie, nauczyciele, drużyny: zuchowa i harcerska, szkolny Zespół Pieśni i Tańca „Lubsza” ze Szkoły Podstawowej w Lubzinie, ale również zaproszeni goście. Wśród nich byli m.in. znani lubzińscy artyści, czyli „Kapela Kurasie” wraz z ich młodszymi przedstawicielami, kapela Szkoły Podstawowej z Małej, przedstawiciele Państwowej Szkoły Muzycznej w Ropczycach, uczennice Szkoły Podstawowej z Niedźwiady Górnej, Klub Seniora z Lubziny oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Lubzinie.

Swoją obecnością zaszczyciła również p. Zuzanna Ostafin – poetka z Lubizny z własnym utworem, a także absolwentka szkoły – Weronika Świstak.

Wśród zgromadzonych nie zabrakło gościa specjalnego – Świętego Mikołaja wraz ze śnieżynkami i diabełkiem, który również chciał posłuchać kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych artystów.

W gronie zaproszonych gości obecna była przedstawicielka Kuratorium Oświaty z Rzeszowa – p. Elżbieta Wolan, Burmistrz Miasta i Gminy Ropczyce – p. Bolesław Bujak, radna powiatowa – p. Anna Sroka, przewodniczący Rady Miejskiej MiG Ropczyce – p. Grzegorz Bielatowicz i radny p. Dariusz Skórski, a także niektórzy dyrektorzy szkół i przedszkoli.

Wieczór zgromadził liczną publiczność, która wspólnie z wykonawcami śpiewała i nagradzała gromkimi brawami kolejne występy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x