Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Akcja kontrterrorystów w Będziemyślu. Policjanci zatrzymali 26-latka [ZDJĘCIA]

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie oraz funkcjonariusze z sędziszowskiego komisariatu policji zatrzymali mieszkańca Będziemyśla podejrzanego m.in. o rozbój, zniszczenie mienia, a także groźby karalne. Mężczyzna był też poszukiwany w celu doprowadzenia do Prokuratury Rejonowej w Ropczycach. Sąd tymczasowo aresztował 26-latka na 3 miesiące.

W piątek, w Będziemyślu policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Nad sprawą, do której został zatrzymany mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego od kilku miesięcy pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Funkcjonariusze ustalili, że w ciągu ostatnich miesięcy, mężczyzna groził kilku osobom pozbawieniem życia oraz uszkodził samochód, powodując straty w wysokości 1000 złotych. Dodatkowo, kilkanaście godzin przed zatrzymaniem, 26-latek podczas spotkania ze swoją znajomą, zaczął ją szarpać, a następnie zabrał jej telefon. Pokrzywdzona wyceniała wartość telefonu na kwotę 1200 złotych.

Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może być agresywny, dlatego w jego zatrzymaniu brali udział funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Mężczyzna został zatrzymany na poddaszu domu w którym przebywał. W trakcie zatrzymania policjanci użyli granatów hukowych. W akcji uczestniczyło także kilku ropczyckich i sędziszowskich policjantów.

Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Polska haha
Polska haha
4 lat temu

Dlaczego nie wzięli wozów opancerzonych i śmigłowca , bezmyślość tak lekko uzbrojeni i tylko w 20 ….:D

olo
olo
4 lat temu

ja wiem kto to jest, śmieszne szukali go już długo i znaleźne nie mogli a w domu siedział hahaha na takiego kościotrupa to zwykły krawężnik aż za nadto.

Ziom
Ziom
4 lat temu
Reply to  olo

Olo w oczy byś tego nie stwierdził kosciotrup hehe byś miał chłopie łeb przestrzelony na wylot,dobry waryjot. Z fartem 3maj Się

Pietrek
Pietrek
4 lat temu

Smiech kurde na sali.Kominiarze chlopka ze wsi zatrzymuja jak gangstera ,bo pogrozil komus i znajoma poszarpal hahahahhah

Funfel
Funfel
4 lat temu
Reply to  Pietrek

Toż to diabeł był wcielony!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x