Orzech promocje

Akcja kontrterrorystów w Będziemyślu. Policjanci zatrzymali 26-latka [ZDJĘCIA]

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie oraz funkcjonariusze z sędziszowskiego komisariatu policji zatrzymali mieszkańca Będziemyśla podejrzanego m.in. o rozbój, zniszczenie mienia, a także groźby karalne. Mężczyzna był też poszukiwany w celu doprowadzenia do Prokuratury Rejonowej w Ropczycach. Sąd tymczasowo aresztował 26-latka na 3 miesiące.

W piątek, w Będziemyślu policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę. Nad sprawą, do której został zatrzymany mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego od kilku miesięcy pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim.

Funkcjonariusze ustalili, że w ciągu ostatnich miesięcy, mężczyzna groził kilku osobom pozbawieniem życia oraz uszkodził samochód, powodując straty w wysokości 1000 złotych. Dodatkowo, kilkanaście godzin przed zatrzymaniem, 26-latek podczas spotkania ze swoją znajomą, zaczął ją szarpać, a następnie zabrał jej telefon. Pokrzywdzona wyceniała wartość telefonu na kwotę 1200 złotych.

Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może być agresywny, dlatego w jego zatrzymaniu brali udział funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji w Rzeszowie.

Mężczyzna został zatrzymany na poddaszu domu w którym przebywał. W trakcie zatrzymania policjanci użyli granatów hukowych. W akcji uczestniczyło także kilku ropczyckich i sędziszowskich policjantów.

Sąd tymczasowo aresztował mężczyznę na trzy miesiące.

Źródło: KPP Ropczyce

5 komentarzy na temat “Akcja kontrterrorystów w Będziemyślu. Policjanci zatrzymali 26-latka [ZDJĘCIA]

 • 29 marca 2020 o 13:03
  Permalink

  Dlaczego nie wzięli wozów opancerzonych i śmigłowca , bezmyślość tak lekko uzbrojeni i tylko w 20 ….:D

  Odpowiedz
 • 27 marca 2020 o 16:18
  Permalink

  ja wiem kto to jest, śmieszne szukali go już długo i znaleźne nie mogli a w domu siedział hahaha na takiego kościotrupa to zwykły krawężnik aż za nadto.

  Odpowiedz
  • 29 marca 2020 o 07:58
   Permalink

   Olo w oczy byś tego nie stwierdził kosciotrup hehe byś miał chłopie łeb przestrzelony na wylot,dobry waryjot. Z fartem 3maj Się

   Odpowiedz
 • 25 marca 2020 o 19:04
  Permalink

  Smiech kurde na sali.Kominiarze chlopka ze wsi zatrzymuja jak gangstera ,bo pogrozil komus i znajoma poszarpal hahahahhah

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *