Orzech promocje

To ma sens! Pierwsze maseczki szyte społecznie przez mieszkańców trafiły do potrzebujących

Między innymi: sklepy, stacje benzynowe, straż i poczta odebrały pierwsze partie maseczek uszytych przez wolontariuszy z naszego regionu. Choć produkty nie maja atestów, są bardzo potrzebne – trafiają do pracowników, którzy codziennie pracują dla nas, aby zapewnić nam pomoc i najpotrzebniejsze środki.

Od pierwszego posta na Facebook’u inicjującego akcję “Maseczki dla Ropczyc i Sędziszowa Młp” mija dopiero 5 dni (grupa założona 22 marca), a już około tysiąca maseczek trafiło do potrzebujących! W trakcie tego czasu do szycia maseczek zgłosiło się kilkadziesiąt osób. Kolejne zajmują się logistyką, zapotrzebowaniem i zakupem materiałów.

Wszyscy razem, w szczytnym celu! – dołącz i Ty!

Jak informuje jedna z inicjatorek Karolina Darłak: co raz więcej osób zgłasza się do nas o pomoc, teraz szyjemy także dla Onkohematologi Dziecięcej w Rzeszowie!

Jak się okazuje najtrudniejszą rzeczą jest zdobycie materiału, ale wolontariusze dają sobie radę. Jeśli Ty chcesz pomóc – możesz zakupić lub wesprzeć finansowo TUTAJ.

Poniżej krótka fotorelacja z Grupy FB Maseczki dla Ropczyc i Sędziszowa Młp :

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] To ma sens! Pierwsze maseczki szyte społecznie przez mieszkańców trafiły do potrzebujących […]

Michał
Michał
4 lat temu

Piękna inicjatywa, bardzo potrzeba w tych trudnych czasach. Jak się czyta takie artykuły to serce rośnie… A do tego jakie te maseczki są ŁADNE 😀

2
0
Would love your thoughts, please comment.x