Daniel Obajtek

29 RAJD RZESZOWSKI JUŻ W SOBOTĘ W ZAGORZYCACH. Będą utrudnienia w ruchu.

W sobotę na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego odbędzie się 29. Rzeszowski Rajd Samochodowy. Od godz. 8.15 do godz. 17.15 w miejscowości Zagorzyce zorganizowany zostanie odcinek specjalny. W związku z rajdem przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym.

Początek odcinka rozpocznie się na drodze powiatowej nr 1322R w miejscowości Szkodna. Następnie wyścig kontynuowany będzie tą drogą w kierunku miejscowości Zagorzyce przez przysiółek Budy, po czym nastąpi powrót na drogę powiatową nr 1322R do miejscowości Zagorzyce, gdzie nastąpi wjazd w drogę gminną Zagorzyce-Ratajówka-Rzeki, a następnie powrót w kierunku Zagorzyc do drogi powiatowej nr 1341R. Dalej równolegle wzdłuż potoku Budzisz po jego przecięciu drogą gminą nr 107631R i 107350R przez przysiółek Pola do mety.

W przypadku wysokiego stanu wody w potoku Budzisz — odcinek poprowadzony zostanie drogą powiatową nr 1322R przez przysiółek Tarnów.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń wydawanych przez służby zabezpieczające przejazd wyścigu. Trasę będą zabezpieczali m.in. policjanci i służby organizatora wyścigu. Po zakończeniu rajdu, ruch kołowy zostanie przywrócony.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x