Daniel Obajtek

Wybrano nowego dyrektora ZOZ-u w Ropczycach

Wczoraj 04. sierpnia br. na zarządzie powiatu ropczycko-sędziszowskiego został powołany nowy dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. Nowym szefem został pan Adam Pachlita – wieloletni pracownik ZOZ-u, gdzie w ostatnich latach pełnił funkcje kierownicze, był zastępcą dyrektora ds. administracyjno-technicznych. Pan Adam Pachlita z ZOZ-em związany jest od ponad 20 lat.

fot. Maciej Idzik

Jak informuje na konferencji prasowej starosta W. Darłak: “jest to osoba z bardzo dużym doświadczeniem, znająca właściwie od podstaw każdą komórkę, każdą dziedzinę i każde zagadnienie funkcjonowania ZOZ-u w Ropczycach”.

Będzie rozbudowa szpitala i po raz pierwszy pracownia rezonansu magnetycznego

Jedną z pierwszy inicjatyw, jaką będzie realizował nowy szef to rozbudowa szpitala w Sędziszowie Młp. Ma zostać dobudowany budynek D, który jest ostatnim elementem rozbudowy, zapisany w strategi rozwoju Powiatowego Szpitala.

Budynek ma mieć do 1000 m2 powierzchni na trzech kondygnacjach (-1, 0, +1). Na parterze ma być pełna diagnostyka obrazowa wsparta o rezonans magnetyczny. W planie jest także termomodernizacja budynku szpitala. 

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
3 lat temu

Przed nowym dyrektorem trudne zadania, dalej mówi się o bezsensownej rozbudowie szpitala w sedziszowie na która nie ma miejsca, zamiast zbudować nowy, nowoczesny szpital w szczerym polu, gdzie będzie możliwość jego ewentualnej rozbudowy! Ale tutaj trzeba byłoby się dogadać z władzami miasta, np Ropczyce, ale to ciężki temat…

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Wspaniały człowiek.

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu
Reply to  Anonimowo

Prawda

kolega
kolega
3 lat temu

Gratulacje !!!

Kate
Kate
3 lat temu
Reply to  kolega

To ten Pan z zdjęcia ? Nowy Detektor Zozu ?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x