Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

ANKIETERZY MOGĄ ZAPUKAĆ DO NASZYCH DRZWI

1 września na terenie całego kraju rozpocznie się Powszechny Spis Rolny 2020. Spis będzie przeprowadzany w jednej z trzech form: internetowej, telefonicznej lub osobistej wizyty ankietera w gospodarstwie, dlatego też do drzwi naszych mieszkań mogą pukać ankieterzy. Funkcjonariusze przypominają, żeby zwracać baczną uwagę na dokumenty, którymi legitymują się takie osoby, gdyż mogą wystąpić próby podszycia się pod nie.

Powszechny spis rolny ma zostać przeprowadzony od 1 września do 30 listopada 2020 r. Badania ankietowe realizowane będą przez ankieterów statystyki publicznej w gospodarstwach domowych lub rolnych w całym kraju, metodą samopisu internetowego, telefonicznego oraz bezpośredniego – to znaczy, że z użytkownikami gospodarstw rolnych, którzy nie spiszą się samodzielnie, skontaktują się osobiście rachmistrzowie spisowi.

Ankieterzy statystyki publicznej, którzy odwiedzą respondentów w ich domach, zawsze będą posiadać imienne legitymacje umieszczone na widocznym miejscu, zawierające m.in. zdjęcie oraz podpis dyrektora Urzędu Statystycznego. Ponadto każdy ankieter będzie posiadał upoważnienie do zbierania danych, a weryfikacje jego tożsamości będzie można dokonać w Urzędzie Statystycznym.

Uwaga: Ankieter nie zbiera pieniędzy i nie prosi o dokonanie żadnej wpłaty na rachunek bankowy, nie pyta także o numer Państwa konta. Wszelkie próby podszywania się pod rachmistrzów prosimy zgłaszać na numer alarmowy 112 lub do najbliższej jednostki policji.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x