Daniel Obajtek

Z ostatniej chwili: Z rzeki wyłowiono zwłoki mężczyzny

W Niedźwiadzie z rzeki Niedźwiadka wyciągnięto zwłoki 58-letniego mężczyzny, mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Na miejscu działa policja, straż pożarna i prokurator. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dziś 17. sierpnia po godz. 19 służby ratunkowe zostały poinformowane o ciele unoszącym się na wodach rzeki Niedźwiadka. Ciało zauważyła kobieta.

Na miejscu pojawiła się także policja i straż pożarna, która wyciągnęła zwłoki. Policjanci przeprowadzają oględziny. Zjawił się również prokurator. Policja będzie wyjaśniać, co było przyczyną zgonu i w jakich okolicznościach do niego doszło.

Aktualizacja z dn. 18.08: Odezwały się do nas osoby które jako pierwsze zauważyły ciało mężczyzny w rzece i jak informują: Kobieta która zauważyła ciało w rzece, poinformowała o tym fakcie swojego tatę, i to on zadzwonił do służb ratunkowych. Okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśnia policja.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
złe_garczki
złe_garczki
3 lat temu

Typowa baba, zamiast od razu wezwać policję, to powiedziała ojcu, matce, bratu, potem poszła do sąsiadki i przy herbacie opowiadała, że widziała ciało w rzece, i zanim policja je wyłowiła, to cała zagrzybiała wieś wiedziała, że w rzece są zwłoki. Niewiele brakowało, a by sobie z nimi zdjęcia porobili. Kobieca logika, jakby ktoś się topił, to nie uratuje, tylko spacerem pójdzie 3 kilometry do domu, by ojcu powiedzieć, że ktoś się topi od dwóch godzin.

dten
dten
3 lat temu

ad. krpo

Pisząc komentarz krytyczny do artykułu wypadałoby pisać przynajmniej poprawną polszczyzną, a nie innych ganić, a samemu pisać niechlujnie bez polskich znaków. (komórki również posiadają polskie znaki, a nawet słowniki)

Olo
Olo
3 lat temu
Reply to  dten

Owszem można by się postarać o poprawną polszczyznę ale również redakcja o aktualne zdjęcie .Zdjęcie zrobione 2020-06-21 podczas udrażniania mostu przez OSP (odsyłam do archiwum) . Poziom wody w dniu znalezienia zwłok był bardzo niski bo przecież dawno nie padało .Dla mnie to nie jest rzetelna informacja ,zwłoki nawet nie w tym miejscu znaleziono.

Kolo
Kolo
3 lat temu
Reply to  Olo

Tak najlepiej zdjęcie denata… Ludzie ogarnijcie się!

krpo
krpo
3 lat temu

A p. redaktor zebrala jakiekolwiek informacje w sprawie ???? czy tylko wkleila pierwsze lepsze zdiecie jakie sie nawinelo. A ten tekst “WYLOWIONO” Troche szacunku dla zmarlego….

5
0
Would love your thoughts, please comment.x