Orzech promocje

Włamali się do sklepu w Ropczycach, usłyszeli zarzuty

Policjanci ustalili i zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, podejrzanych o włamanie do dyskontu spożywczego. Ich łupem padło kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 złotych. Oboje usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu jednego z dyskontów spożywczych w Ropczycach. Sprawcy ukradli kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 zł.

Funkcjonariusze szybko wytypowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Na jednej z ropczyckich ulic zatrzymali 54-letniego mężczyznę i 43-letnią kobietę, podejrzewanych o włamanie do dyskontu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie im zarzutu kradzieży z włamaniem. Oboje przyznali się do winy. Policjanci odzyskali też większość skradzionych rzeczy, które zwrócili właścicielowi.

Za kradzież z włamaniem mieszkańcom powiatu ropczycko – sędziszowskiego, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Abra
Abra
3 lat temu

Zniczy ??? Teraz??? Trochę się za późno obudzili.:)

anonim
anonim
3 lat temu

No debile, bo jak inaczej nazwać…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x