Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Włamali się do sklepu w Ropczycach, usłyszeli zarzuty

Policjanci ustalili i zatrzymali dwoje mieszkańców powiatu ropczycko-sędziszowskiego, podejrzanych o włamanie do dyskontu spożywczego. Ich łupem padło kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 złotych. Oboje usłyszeli zarzuty i przyznali się do winy. Za kradzież z włamaniem grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W środę policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu jednego z dyskontów spożywczych w Ropczycach. Sprawcy ukradli kilkadziesiąt sztuk zniczy o wartości ponad 800 zł.

Funkcjonariusze szybko wytypowali osoby mogące mieć związek z tym przestępstwem. Na jednej z ropczyckich ulic zatrzymali 54-letniego mężczyznę i 43-letnią kobietę, podejrzewanych o włamanie do dyskontu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie im zarzutu kradzieży z włamaniem. Oboje przyznali się do winy. Policjanci odzyskali też większość skradzionych rzeczy, które zwrócili właścicielowi.

Za kradzież z włamaniem mieszkańcom powiatu ropczycko – sędziszowskiego, grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Ropczyce

2 komentarze na temat “Włamali się do sklepu w Ropczycach, usłyszeli zarzuty

  • 17 listopada 2020 o 13:21
    Permalink

    Zniczy ??? Teraz??? Trochę się za późno obudzili.:)

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *