Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Gabriela Pazdan z Zagorzyc laureatką ogólnopolskiego konkursy “Śnieżny-Dekalog”

Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Ropczycach insp. Wojciech Rak wręczył nagrody laureatce ogólnopolskiego konkursu plastyczno-filmowego pn. „Śnieżny Dekalog”. Główną nagrodę w kategorii praca plastycznych w wieku od 5 do 10 lat zdobyła Gabriela Pazdan z Zagorzyc. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ogólnopolski konkurs plastyczno-filmowy „Śnieżny Dekalog” adresowany jest do dzieci i młodzieży, a jego organizatorem jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji. Ideą konkursu jest promowanie odpowiednich postaw narciarzy i snowboardzistów w miejscach zimowej rekreacji oraz poszerzanie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach.

Główną nagrodę w kategorii prac plastycznych w wieku od 5 do 10 lat zdobyła młoda mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego Gabriela Pazdan z Zagorzyc. Wczoraj laureatka konkursu odebrała z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Ropczycachinsp. Wojciecha Raka dyplom oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora konkursu.

Szef ropczyckich funkcjonariuszy podziękował Gabrieli Pazdan za wysiłek włożony w przygotowanie pracy konkursowej i pogratulował zajęcia najwyższego miejsca na podium. Podziękowania, skierował także do rodziców laureatki, którzy przybyli na uroczystość.

Insp. Wojciech Rak zachęcił również laureatkę do uczestnictwa w kolejnych konkursach profilaktycznych organizowanych w ramach szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Kategoria I – wiek: 5-10 lat

źrodło: KPP Ropczyce

fot. KGP

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x