Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Ropczyckie targowisko już niebawem! Konkurs na najem powierzchni ogłoszony

Burmistrz Ropczyc ogłosił konkurs dotyczący najmu powierzchni handlowych. Mieszczą się one w pawilonach Targowiska ,,Mój Rynek”, przy ulicy Św. Barbary 7 w Ropczycach. Sprawdzamy warunki konkursu i odkrywamy karty.

Ropczyckie targowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 16.00, a w soboty od 7:00 do 13:00.

Podstawowe warunki najmu:
  • Umowa zostanie zawarta na czas nieoznaczony.
  • Najemca będzie płacić wynajmującemu miesięczny czynsz oraz opłatę za media według indywidualnych podliczników.
  • Planowany termin rozpoczęcia działalności w obiekcie przez najemcę nie powinien przekroczyć 30 dni od podpisania umowy.

Ceny wynajmu póki co nie są znane. W dokumentacji brak jest tej informacji. Nam nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że prawdopodobnie będzie to koszt około 20 zł/m2. Należy podkreślić, że koszt wynajmu będzie niższy o 25% w przypadku wynajmu powierzchni handlowych przez rolników w celu dokonywania sprzedaży produktów rolno-spożywczych

Oferent musi spełniać następujące kryteria oceny:
  • Rolnik
  • Mieszkaniec Gminy Ropczyce posiadający zameldowanie
  • Prowadzenie działalności handlowej z poniższych grup: – owoce i warzywa, – mięso i wędliny, – nabiał, – miody i przetwory, – kwiaty, sadzonki, drzewka owocowe
Oferent musi także:
  • Prowadzić działalność gospodarczą i nie znajdować się w stanie likwidacji ani upadłości lub złożyć oświadczenie, że podejmie działalność najpóźniej do dnia rozpoczęcia najmu.
  • Nie zalegać w opłatach i podatkach na rzecz Gminy Ropczyce.

Wszelkie informacje wynajmujący zamieszcza na swojej stronie internetowej www.ropczyce.eu. Telefony do osób wyznaczonych do kontaktu w sprawie konkursu to: 17 221 05 31 i 17 221 05 32. Wszyscy zainteresowani mogą składać oferty do 20 sierpnia 2021 r. do godziny 15:30. osobiście, w siedzibie wynajmującego: Biuro Obsługi Klienta, Urząd Gminy Ropczyce, ul. Krisego 1, 39-100 Ropczyce. Dokumenty można pobrać klikając w ten LINK.

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] ropczyckim targowisku pisaliśmy także TUTAJ. Mieści się ono przy ulicy Św. Barbary 7. Godziny otwarcia bazaru […]

Alek
Alek
2 lat temu

Jakim trzeba byc gamoniem pisząc ten regulamin cały

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Nowa Hala Targowa to “Mój Rynek”… no już niedługo, nic w tym mieście nie jest twoje! A te godziny otwarcia to chyba dla emerytów, bo raczej nie dla pracujących. Co się stanie jak ktoś będzie handlował dłużej? Ja czegoś tu nie rozumiem: skoro ktoś wynajmuje lokal, to co obchodzą właściciela godziny otwarcia? Do tej pory kupcy sami sobie radzili z godzinami otwarcia, teraz wszystko reguluje władza haha

Mateusz
Mateusz
2 lat temu

Ukryte ceny wynajmu. Brzmi znajomo dla ciebie takie dla ciebie takie. Brawo panie bujak.

mieszkaniec
mieszkaniec
2 lat temu

Już widzę te świeże produkty na bank.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x