Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Radni zadecydowali. Jest działka pod nowe bloki w Sędziszowie

Rada Miejska w Sędziszowie Małopolskim niemal jednogłośnie uchwaliła wniesienie wkładu niepieniężnego dla Spółki SIM Podkarpacie, co jest istotnym krokiem, przyspieszającym proces powstawania nowych bloków w Sędziszowie.
Ważna uchwała podjęta

Podczas ostatniej sesji, która miała miejsce 16 września 2021 r. w sali lustrzanej Domu Kultury, Rada Miejska niemal jednogłośnie podjęła ważną uchwałę. Dotyczyła ona wniesienia przez Burmistrza wkładu niepieniężnego (aportu) do spółki SIM Podkarpacie (o jej powołaniu pisaliśmy TUTAJ). Od głosu wstrzymała się jedna osoba natomiast dwie były nieobecne.

Jaki to wkład?

Wspomnianym wkładem jest prawo własności działki, o powierzchni 0,1914 ha, na której mają stanąć nowe budynki mieszkalne (przeczytasz o nich także TUTAJ). Przypomnijmy, że docelowo ma powstać 100 mieszkań. Pierwsze z nich powstaną przy ul. Wspólnej (obok Orlika). Uchwała weszła w życie z dniem jej podjęcia.

fot. screen youtube- Sesja Gminy Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] pod koniec września pisaliśmy TUTAJ, ruszył proces powstawania nowych bloków w Sędziszowie Małopolskim, w których jest zaplanowane […]

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Komentowałem to z pol roku temu, zebyscie sie uspokoili… w sedziszowie nie bedzie dobrze dopoki nie zmieni sie burmistrz!!!!

~ciekawski
~ciekawski
2 lat temu

będzie taniej jak pół miliona ? 🙂

evvvv
evvvv
2 lat temu

Po co reklama tych mieszkań, pewnie już wszystkie wykupione.

Zbigniew Ziobro
Zbigniew Ziobro
2 lat temu

Wszystko fajnie ale o ile się nie mylę to początkowo miało być ponad 100 mieszkań plus 200-300 na osiedlu Wolica. A teraz już “docelow 100”. Za niedługo się może okaże, że to 10 mieszkań będzie. Druga sprawa, że jest to bardzo slabo reklamowane. Oprócz tej strony to nigdzie nie widać informacji na ten temat i większość mieszkańców miasta po prostu o tym nie wie. Już nawet nie wspomnę o mieszkańcach z okolicznych miejscowości.

Bogubogu
Bogubogu
2 lat temu

To prawda Burmistrz znowu oszukuje mieszkańców miało być do 1000 mieszkań razem z tymi na wolicy i co?????

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Bogubogu

Przykład idzie z góry. Na Pinokia się zapatrzył 😂

7
0
Would love your thoughts, please comment.x