Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Burmistrz podpisał Akt Notarialny – będą nowe bloki w Sędziszowie Młp.

Dziś 28 czerwca w Boguchwale odbyło się uroczyste podpisanie aktu notarialnego powołującego spółkę SIM Podkarpacie, w ramach której planowanych jest wybudowanie blisko 1200 mieszkań w 7 gminach , w tym w Sędziszowie Młp.

SIM Podkarpacie – to spółka w której udziały ma także Sędziszów Młp., tworzy Krajowy Zasób Nieruchomości wraz z gminami: Boguchwała, Jarosław, Nowa Sarzyna, Dynów, Leżajsk i Miejsce Piastowe. Każda z gmin, jak również Sędziszów, będzie wnioskowała o wsparcie w kwocie 3 mln zł z Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa.

Jak informuje burmistrz Bogusław Kmieć: Stało się!!! Spółka „SIM Podkarpacie” która zajmie się budową mieszkań w Sędziszowie Młp. została założona. W dniu dzisiejszym wraz z sześcioma innymi Burmistrzami oraz Prezesem KZN podpisałem stosowny Akt Notarialny zakładający Spółkę! Teraz czas na działanie i budowanie pierwszych bloków.

źródło: fb Bogusław Kmieć

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] wkładu niepieniężnego (aportu) do spółki SIM Podkarpacie (o jej powołaniu pisaliśmy TUTAJ). Od głosu wstrzymała się jedna osoba natomiast dwie były […]

lol
lol
2 lat temu

Ale czym tu się tak zachwycać, no będą bloki, najwcześniej za 3 lata- jeszcze projekty, budowy, pozwolenia, uzbrojenia… Spokojnie… W obu miastach coś się dzieje, jest dobrze, rozwijajmy się razem dla dobra ludzi, bez szarpaniny. Kiedy w Sędziszowie nie zbudowano ani jednego mieszkania, w Ropczycach oddano ich 150 w kilkunastu blokach na Konarskiego, Mehoffera, św. Barbary, Skorodeckiego… Razem a nie przeciwko sobie.

mieszkaniec
mieszkaniec
2 lat temu

Ropczyce w odwrocie, a szkoda. Może w następnych wyborach nowy Burmistrz coś zdziała, ale to jeszcze 2 lata.

ŻydSędziszowski
ŻydSędziszowski
2 lat temu

Czekamy na realizację 🤝👏👏

Brawko
Brawko
2 lat temu

Dzień dobry , ja tak tylko zapytam Pana Kmieć : nie chciałby Pan objąc stanowiska w Ropczycach ?? Sędziszów Pan zmienił nie do poznania , pomógłby by Pan coś w Ropczycach ? Bo u nas remontują Panie dworzec “pks” ( chyba pod Marcela ) i plac targowy ( później nikogo nie będzie stać na wynajem tych ” budek” i chyba nasi radni biznesy pootwierają .. ) inwestycje najbardziej potrzebne temu miastu… Panie , chodź Pan na chwile do nas , pozniej se Pan wrócisz do Sędziszowa , albo moze na jakie nauki Pan przyjedz do naszych rządzących (w sensie im dawać nauki ) . Tu Panie gazeta zdjecia pstryka bo.. jeden z drugim dali kilka plynow do dezynfekcji , nastepny wpadł na pomysł na obniżenie se pensji , kolejny juz nie…i tak Panie sie tu dzieje.. przyjdź Pan co poratuj co bo zginiem.

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu
Reply to  Brawko

😁😁😁

evvvv
evvvv
2 lat temu
Reply to  Brawko

Piękne, dosadne, prawdziwe i w samo sedno.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x