Orzech promocje

BĘDĄ NOWE MIESZKANIA W SĘDZISZOWIE!

Jest dofinansowanie w kwocie 3 mln zł dla Samorządu Sędziszowa Małopolskiego na funkcjonowanie spółki Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Podkarpacie.

Pieniądze te będą przeznaczone na budowę ponad 100 mieszkań. Mogą się o nie starać osoby nieposiadające nieruchomości na terenie Gminy Sędziszów Młp.

W pierwszej fazie powstanie blok przy ul. Wspólnej, po zachodniej stronie Orlika. Ten budynek będzie posiadał 3 klatki, pięć kondygnacji i 30 mieszkań.

Kolejno będą budowane bloki między Orlikiem, a Miasteczkiem Ruchu Drogowego. Niewątpliwą zaletą będzie to, że budynki wyposaży się w windy. Przyszli lokatorzy będą musieli wnieść tylko 10 – 15% wkładu własnego(z możliwością zostania właścicielem).

Zapisy do programu SIM – to tylko telefon: 17 745 36 31. Chętnych zapraszamy!

O spółce Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Podkarpacie pisaliśmy w poniższym artykule ⤵

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] powierzchni 0,1914 ha, na której mają stanąć nowe budynki mieszkalne (przeczytasz o nich także TUTAJ). Przypomnijmy, że docelowo ma powstać 100 mieszkań. Pierwsze z nich powstaną przy ul. […]

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lat temu

Po ile te apartamenty 10 15m? Z oknami bez ?

Sąsiad
Sąsiad
2 lat temu

Wydaje mi się, że chodzi o to żeby w/w mieszkania kupowali młodzi na dorobku mieszkający u rodziców lub wynajmujący od kogoś lokum a nie ktoś kto już ma dom/mieszkanie i chce kupić kolejne żeby ulokować gotówkę.

złe_garczki
złe_garczki
2 lat temu

i znowu 2000 zł wynajmu miesięcznie za cieknącą klatkę dla szczura od patodewelopera, a ludzie to zjedzą jak kura zboże.

lol
lol
2 lat temu

Winda to zaleta? No to chyba jakiś ponury żart! albo 3 piętra (4 kondygnacje) bez windy albo kilka pięter więcej i winda… 3 klatki- 3 windy… Kto tak teraz projektuje? Jedna klatka wystarczy na 30 mieszkań. A koszty sprzątania klatki przez firmę sprzątającą? Razy 3! Czy ktoś z Was drodzy przyszli najemcy wie ile płaci się za windę? A może wiecie ile kosztuje miesięczny przegląd windy? A wiecie, że winda musi mieć co roku przegląd roczny? Wiecie, że co miesiąc będziecie składać się na nową windę, bo ta posłuży max 7-10 lat? Nie wiecie… ale cieszcie się z tej zalety… marzenia prezydenta województwa sędziszowskiego czas zacząć realizować!

Anonimowo
Anonimowo
2 lat temu

Eeee. Czyli te mieszkania nie są dla osób z Gminy tak wynika z tego art. Więc może Ropczyce ich przyjmą.

ŻydSędziszowski
ŻydSędziszowski
2 lat temu

Wiadomo może kiedy ruszy budowa?

Żółta
Żółta
2 lat temu

Chwila, a co z blokami na Wolicy Piaskowej miało tam powstać do 1000 mieszkań

9
0
Would love your thoughts, please comment.x