Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

BĘDĄ NOWE MIESZKANIA W SĘDZISZOWIE!

Jest dofinansowanie w kwocie 3 mln zł dla Samorządu Sędziszowa Małopolskiego na funkcjonowanie spółki Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Podkarpacie.

Pieniądze te będą przeznaczone na budowę ponad 100 mieszkań. Mogą się o nie starać osoby nieposiadające nieruchomości na terenie Gminy Sędziszów Młp.

W pierwszej fazie powstanie blok przy ul. Wspólnej, po zachodniej stronie Orlika. Ten budynek będzie posiadał 3 klatki, pięć kondygnacji i 30 mieszkań.

Kolejno będą budowane bloki między Orlikiem, a Miasteczkiem Ruchu Drogowego. Niewątpliwą zaletą będzie to, że budynki wyposaży się w windy. Przyszli lokatorzy będą musieli wnieść tylko 10 – 15% wkładu własnego(z możliwością zostania właścicielem).

Zapisy do programu SIM – to tylko telefon: 17 745 36 31. Chętnych zapraszamy!

O spółce Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Podkarpacie pisaliśmy w poniższym artykule ⤵

9 komentarzy na temat “BĘDĄ NOWE MIESZKANIA W SĘDZISZOWIE!

 • Pingback:Radni zadecydowali. Jest działka pod nowe bloki w Sędziszowie - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • Pingback:Burmistrz podpisał Akt Notarialny - będą nowe bloki w Sędziszowie Młp. - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 18 czerwca 2021 o 21:51
  Permalink

  Po ile te apartamenty 10 15m? Z oknami bez ?

  Odpowiedz
 • 18 czerwca 2021 o 17:34
  Permalink

  Wydaje mi się, że chodzi o to żeby w/w mieszkania kupowali młodzi na dorobku mieszkający u rodziców lub wynajmujący od kogoś lokum a nie ktoś kto już ma dom/mieszkanie i chce kupić kolejne żeby ulokować gotówkę.

  Odpowiedz
 • 18 czerwca 2021 o 10:33
  Permalink

  i znowu 2000 zł wynajmu miesięcznie za cieknącą klatkę dla szczura od patodewelopera, a ludzie to zjedzą jak kura zboże.

  Odpowiedz
 • 18 czerwca 2021 o 01:11
  Permalink

  Winda to zaleta? No to chyba jakiś ponury żart! albo 3 piętra (4 kondygnacje) bez windy albo kilka pięter więcej i winda… 3 klatki- 3 windy… Kto tak teraz projektuje? Jedna klatka wystarczy na 30 mieszkań. A koszty sprzątania klatki przez firmę sprzątającą? Razy 3! Czy ktoś z Was drodzy przyszli najemcy wie ile płaci się za windę? A może wiecie ile kosztuje miesięczny przegląd windy? A wiecie, że winda musi mieć co roku przegląd roczny? Wiecie, że co miesiąc będziecie składać się na nową windę, bo ta posłuży max 7-10 lat? Nie wiecie… ale cieszcie się z tej zalety… marzenia prezydenta województwa sędziszowskiego czas zacząć realizować!

  Odpowiedz
 • 17 czerwca 2021 o 15:00
  Permalink

  Eeee. Czyli te mieszkania nie są dla osób z Gminy tak wynika z tego art. Więc może Ropczyce ich przyjmą.

  Odpowiedz
 • 17 czerwca 2021 o 11:03
  Permalink

  Wiadomo może kiedy ruszy budowa?

  Odpowiedz
  • 17 czerwca 2021 o 12:31
   Permalink

   Chwila, a co z blokami na Wolicy Piaskowej miało tam powstać do 1000 mieszkań

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *