Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Extrans nie przegrywa, Błękitni nie wygrywają

Trzecią serię gier sezonu 2021/22 w drugi weekend października rozgrywały drugoligowe zespoły siatkarskie Extrans Sędziszów Młp. i Błękitnych Ropczyce. Trwa seria zwycięstw Extransu.

Extrans Sędziszów Młp. w pierwszym spotkaniu w gospodarskiej roli 2021/22 podejmował team Hutnika Nowa Huta Kraków, który zwyciężył 3-1 (26-28, 25-23, 29-27, 25-13).

Była to trzeci z kolei tryumf Sędziszowian, którzy z ekipą z Małopolski przegrali pierwszego seta w trwających ligowych zmaganiach.

Exrans jest wiceliderem tabeli. Tak jak przodownik rozgrywek zespół Karpat Krosno Glass – KPU w Krośnie, ma komplet 9 punktów.

W kolejnym pojedynku rywalem drużyny z Sędziszowa Młp., w wyjazdowym meczu będzie Volley Rybnik. Ekipa ze Śląska dotychczas nie zdobyła punktów.

Błękitni Ropczyce walczyli w gościach z teamem TKS Tychy, któremu uległa 3-1 (28-30, 25-15, 25-23, 25-17).

Ropczycanie wszystkie dotychczasowe ligowe boje stoczyli na wyjazdach. Są jeszcze bez meczowego zwycięstwa. W Tychach ugrali pierwszego seta w obecnym sezonie.

Najbliższe spotkanie drużyny trenera Macieja Cebuli to gra z MKS II Będzin, który ma już jeden ligowy tryumf.

Mecze zespołów z Ropczyc i Sędziszowa Młp. planowane są na sobotę, 16 października.

źródło zdjęcia: fb Extrans Sędziszów – siatkówka mężczyzn, fot. Pracownia Pazdan – Fotografia