Orzech promocje

CZASAMI NIEDUŻO – ZNACZY WIELE. POLICJANCI WSPARLI HOSPICJUM DLA DZIECI

Funkcjonariusze z ropczyckiej komendy przekazali podopiecznym Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci przygotowaną paczkę. Zakupione środki i artykuły pierwszej potrzeby pomogą w bieżącym funkcjonowaniu hospicjum, natomiast prezenty sprawiły dużą radość i wywołały uśmiech na twarzach dzieci.

Czas, jakim są Święta Bożego Narodzenia, powoduje, że częściej myślimy o innych, szczególnie tych, którzy z równych względów znajdują się w trudnej sytuacji. Na pomoc oczekuje wiele osób i instytucji, jednak szczególnie potrzebują jej chore dzieci m.in. te przebywające w Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Aby zaspokoić przynajmniej cześć ogromnych potrzeb fundacji, funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach, podobnie jak w roku ubiegłym, zebrali środki, które zostały przeznaczone na zakup artykułów chemicznych i innych produktów pierwszej potrzeby.

Nie zapomniano także o prezentach dla dzieci. Wczoraj trafiły one do podopiecznych fundacji. Ze względu na pandemię, funkcjonariusze nie mogli się spotkać z najmłodszymi, jednak sama możliwość przekazania im prezentów wywołała uśmiech u funkcjonariuszy, a co najważniejsze u samych dzieci.

Wszystkim podopiecznym fundacji życzymy dużo radości, miłości i przede wszystkim zdrowia.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x