Orech promocje

Metamorfoza łazienek w Szkole Podstawowej w Nawsiu! Ekskluzywnie? Zobacz zdjęcia

Zamiast drzwi do toalety były kotary… na szczęście to już przeszłość. Stare, nudne i brzydkie łazienki w Szkole Podstawowej w Nawsiu zostały wyremontowane. Teraz są estetyczne i pięknie odnowione – niczym z katalogu wnętrzarskiego.

Stara armatura poszła w zapomnienie. Wyremontowane toalety są nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne. Wystrój wnętrza dopełniają lustra i piękna glazura na ścianie.

Przemiana cieszy uczniów: Bye bye… żegnajcie kotary 😊 Panie Wójcie… NASZE MARZENIA się spełniają… z całego serca dziękujemy za NASZE NOWE 3 ŚLICZNE łazienki ❤️ – czytamy na fanpage szkoły.

Gotowe i dopuszczone już do użytkowania łazienki są na pierwszym piętrze, takie same, a może jeszcze ładniejsze powstają na parterze – informuje wójt gminy Marek Tęczar.

Całkowity koszt inwestycji to prawie 260 tys. zł. Pozyskane przez Gminę Wielopole Skrzyńskie dofinansowanie to 150 tys. zł.

Łazienki przed realizacją⬇

Łazienki po realizacji I piętro

źródło zdjęć: Urząd Gminy Wielopole skrzyńskie.

2 komentarze na temat “Metamorfoza łazienek w Szkole Podstawowej w Nawsiu! Ekskluzywnie? Zobacz zdjęcia

 • 6 listopada 2021 o 18:38
  Permalink

  A tak nie było funduszy skąd taka zmiana i fundusze się znlazly nie trzeba
  Z funduszu sołeckiego brawo

  Odpowiedz
 • 6 listopada 2021 o 10:59
  Permalink

  Przepięknie! W Ropczycach w żadnej szkole takich nie ma, bo u nas chcą budować budę na Witkowicach bez żadnego polotu, zwykła szkoła okna ściany, budynek z poprzedniej epoki, który nie będzie wizytówką miasta. Dramat! Ale Wam gratulujemy, pięknie!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.