Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Od jutra zmiana organizacji ruchu w Ropczycach!

Od jutra w Ropczycach mogą pojawić się utrudnienia, w niektórych miejscach. Na stronie urzędu pojawiła się taka informacja:

,,Urząd Miejski w Ropczycach informuje, że od wtorku 26 kwietnia zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z rozpoczęciem prac przy rewitalizacji ulic: Króla Kazimierza Wielkiego, Krakowskiej i Grunwaldzkiej. Roboty budowlane rozpoczną się wzdłuż bloku nr 3 przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego. Prace będą realizowane etapowo. Mieszkańców i wszystkich użytkowników prosimy o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności. Przepraszamy za utrudnienia.

Prowadzone będą różne prace m.in. wymiana sieci kanalizacyjnej, wodociągowej, wykonane będzie nowe oświetlenie, nowa nawierzchnia ulic i chodników. Wartość inwestycji to ponad 4 mln, ale Gmina w większości pozyskała środki z Funduszu Polski Ład. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec października 2022 roku.

zdjęcie Miasto i Gmina Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

SUPER! A kiedy w końcu całą strefa płatnego parkowania? Żeby ludzie nauczyli się zostawiać samochody na obrzeżach miasta a nie wjeżdżać do sklepu? No i w końcu przyniosłoby to korzyści miastu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x