Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ „PRĘDKOŚĆ” NA DROGACH POWIATU ROPCZYCKO – SĘDZISZOWSKIEGO

O 59 km/h przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym, kierujący volkswagenem. Nie był on jedyny, który wczoraj podczas działań kontrolno-prewencyjnych pn. „Prędkość”, nie przestrzegał dozwolonych limitów prędkości. 25-letniemu kierującemu zostało zatrzymane prawo jazdy. Mężczyzna przez najbliższe trzy miesiące, nie będzie mógł usiąść za kierownicę swojego auta.

Wczoraj na drogach powiatu ropczycko-sędziszowskiego, prowadzono działania „Prędkość”. Akcja ukierunkowana była na eliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy poprzez zbyt nadmierną prędkość mogą stwarzać zagrożenie dla siebie, jak również innych użytkowników dróg.

Funkcjonariusze skontrolowali 37 pojazdów, ujawniając 35 kierujących, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość. Rekordzista przekroczył dopuszczalną prędkość o 59 km/h. W miejscowości Wielopole Skrzyńskie, w obszarze zabudowanym, jechał z prędkością 109 km/h. 25-letniemu kierującemu, obywatelowi Ukrainy, zostało zatrzymane prawo jazdy, został także ukarany mandatem karnym.

Apelujemy o przestrzeganie dozwolonych limitów prędkości, zwalnianie w miejscach, gdzie przepisy i zdrowy rozsądek wymagają szczególnej ostrożności, a szczególnie w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów kolejowych oraz skrzyżowań.

źródło: KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jbpis
jbpis
2 lat temu

jeszcze niech sie za tych co kieruja na podwojnym gazie wezma

1
0
Would love your thoughts, please comment.x