Orech promocje

SaarGummi rozpoczyna produkcję. Wiemy gdzie wysyłać CV

Nowy zakład produkcyjny SaarGummi Group działa już w Sędziszowie Małopolskim. To pierwszy zakład tej firmy w Polsce. Są nowe stanowiska pracy dla mieszkańców.

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie nowej fabryki CQLT SaarGummi na Osiedlu Borek Wielki w Sędziszowie Małopolskim. Inwestycja zrealizowana została przez dewelopera DL Invest Group.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele samorządów i przedsiębiorcy. Piotr Gąska, prezes na Europę w Grupie SaarGummi zaznaczył, że firma należy do największych producentów systemów uszczelnień dla przemysłu motoryzacyjnego.

– “Kiedy wsiadamy do samochodu i zamykamy drzwi, otwieramy okna czy korzystamy z bagażnika, to właśnie nasze produkty wykonane z gumy i plastiku są obecne. To jest dumny moment dla nas, ponieważ fabryka w Sędziszowie Małopolskim będzie odpowiedzialna za 100% produkcji tych niezbędnych elementów” – powiedział Gąska.

Kilka zdań o firmie?

Grupa SaarGummi – to trzy segmenty biznesowe Automotive, Industries i SaarGummi Neo. Zatrudniająca blisko 6000 pracowników firma działa w lokalizacjach w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej. Podczas gdy SaarGummi Automotive jest jednym z wiodących międzynarodowych producentów technologicznie wysokiej jakości systemów uszczelniania karoserii, SaarGummi Industries produkuje i sprzedaje zaawansowane rozwiązania na bazie gumy dla sektora budowlanego na całym świecie. Od 2015 roku te dwa segmenty biznesowe zostały uzupełnione przez „Ideenschmiede” SaarGummi Neo. Jest to nadrzędna platforma innowacyjna całej Grupy SaarGummi, w której gromadzone i promowane są innowacyjne podejścia do rozwoju procesów i produktów. Najważniejszymi klientami są: Grupa Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz, Ford oraz Stellantis. Głównym rynkiem zbytu dla SaarGummi jest Europa.

Gdzie wysyłać CV?

Rekrutacja prowadzona jest bezpośrednio przez firmę. CV można wysyłać na adres mailowy: dariusz.olesinski@saargummi.com lub tradycyjnie na adres: Saargummi ul. Króla Kazimierza Jagiellończyka 62 , 39-120 Sędziszów Młp.

zdjęcia TV Sędziszów Młp.

4 komentarze na temat “SaarGummi rozpoczyna produkcję. Wiemy gdzie wysyłać CV

 • 25 maja 2023 o 19:33
  Permalink

  Proszę ile zjazd z autostrady daje możliwości. Najwyższy czas aby i w Ropczycach władze miasta zrozumiały, że zjazd w Ostrowie otwiera nowe możliwości i rozwój miasta. A nie szukanie dziury w całym, bo to nie my robimy, to tego nie popieramy.

  Odpowiedz
 • 25 maja 2023 o 10:45
  Permalink

  no to “wspaniały” Hutchinson bedzie miał teraz problem

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *