Orzech promocje

Stefan z Sędziszowa Małopolskiego – uczestnik polskiego reality- potrzebuje dawcy szpiku

Stefan Osztreicher z Sędziszowa Małopolskiego kilka tygodni temu dowiedział się, że ma ostrą białaczkę. Szansą na powrót do zdrowia jest przeszczep szpiku, dlatego potrzebny jest dawca. Stefana mogliśmy poznać również jako uczestnika polskiej wersji “Love Never Lies” dostępnej na Netflixie.

Aby pomóc Stefanowi i wielu innym chorym należy zarejestrować się na DKMS – tutaj LINK (bezpośrednio do historii Stefana).

„Do tej pory każdy mój tydzień to była masa różnych aktywności. Byłem nie do zatrzymania. Kiedy ktoś dzwonił z propozycją zrobienia czegoś, za 5 minut byłem pod drzwiami gotowy do wyjścia, niezależnie od godziny czy pory roku. Gdy uczestniczyłem w programie Love Never Lies. Polska , moja współlokatorka była w szoku, skąd mam na to wszystko siły .

Niestety kilka tygodni temu zachorowałem. Na początku myślałem, że to kolejna angina. Pojechałem do szpitala to sprawdzić . Lekarze powiedzieli, że muszę zostać, żeby zrobić więcej badań. Okazało się, że jest to ostra białaczka… Mogę ją jednak wyleczyć dzięki przeszczepieniu szpiku . Przeszedłem już kilka cykli chemii. Są dni kiedy czuję się lepiej, ale są też takie, kiedy na nic nie mam sił. Tęsknię za dniami, w których miałem wilczy apetyt .

Miałem i nadal mam plan na siebie. Mocno stawiam na rozwój osobisty. Mam wokół siebie cudownych ludzi. Moja rodzina jest wspaniała. Nigdy nie ma przy nich nudy, są zwariowani, a co najważniejsze – zawsze mogę na nich liczyć. To oni dają mi siłę do walki ! Jeśli chcesz pomóc osobom tak jak ja chorującym na nowotwory krwi, zarejestruj się w bazie Dawców szpiku Fundacji DKMS ”

Poznaj historię Stefana na dkms.pl/stefan i dołącz do grona osób, które niosą nadzieję chorym Pacjentom.

źródło FB Fundacja DKMS

zdjęcia Fundacja DKMS

5 komentarzy na temat “Stefan z Sędziszowa Małopolskiego – uczestnik polskiego reality- potrzebuje dawcy szpiku

 • 21 lipca 2023 o 10:06
  Permalink

  Cześć Stefan i Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus z tej strony Sylwek z Góry Ropczyckiej kojarze Ciebie znam Twojego Tate jak byś chciał to mógłbym Cię odwiedzić mógłby też odwiedzić Cię że mną Brat że Wspólnoty Wojownikow Maryji który przeszedł przez tą chorobę. Kilka lat temu zachorował też na białaczkę taki Kamil z Bedziemysla modliliśmy się za Niego był szturm do Nieba ja czułem wtedy, że w lipcu coś się wydarzy ,że bedzue dobrze z Kamilem dałem Mu też figurkę Matki Bożej i inne dewocjonalia w lipcu znalazł się dawca i Kamil jest zdrowy Ja jestem zarejstrowany .Dowiedziałem się o Tobie I Twojej chorobie jakiś czas temu modlę się za Ciebie I inni pamiętaj, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych On jest najlepszym lekarzem a Maryja lekarką. Trzymaj się z Jezusem I Maryją w sercu. Będzie dobrze Blogoslawienstwa Bożego Życzę 🙏👍🙂

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2023 o 23:00
  Permalink

  Ja również mieszkam w Sędziszowie Młp. W bazie jestem od 2007r.

  Trzymam kciuki za rychłe znalezienie dla Ciebie bliźniaka genetycznego!

  Niestety pośrednio doskonale wiem jak to jest gdy choruje się na ostrą białaczkę (w przypadku bardzo bliskiej mi osoby była to limfoblastyczna)

  Bądź silny i wierz w siebie!

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2023 o 18:13
  Permalink

  Jestem w bazie od 11 lat i jestem realnym dawcą. Wierzę, że i Ty znajdziesz dawcę. Trzymam kciuki za Ciebie

  Odpowiedz
 • 20 lipca 2023 o 12:47
  Permalink

  Trzymaj się.Ja już jestem w bazie od ponad 10 lat.Zgłaszajcie się to ważne…to takie ludzkie-pomagać…być człowiekiem w dzisiejszych czasach.Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *