Orzech promocje

Strażacy z naszego powiatu wzięli udział w akcji ,,Strażak na szlaku”

Ponad 200 strażaków wczoraj wzięło udział w akcji Strażak Na Szlaku, która wspiera działalność Fundacji DKMS. Strażacy w mundurach bojowych planowali zdobyć Giewont, a wśród nich byli strażacy z naszego powiatu.

Wszystko to w szczytnym celu – chcą zwrócić uwagę jak ważna jest rejestracja nowych potencjalnych Dawców szpiku i zachęcają wszystkich do dołączenia do bazy. Każda nowa osoba zarejestrowana w bazie to zwiększenie szansy na powrót do zdrowia Pacjentów chorujących na nowotwory krwi.

Niestety z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych i wystąpienia burzy w górnych partiach cała grupa ok. 200 strażaków podjęła decyzję o zejściu ze szlaku. Zabrakło newiele do celu, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.

W akcji brali udział: Łukasz Kurc – OSP Łączki Kucharskie/PSP Ropczyce, Marcin Mucha – OSP Łączki Kucharskie/PSP Ropczyce, Paweł Stawarz – OSP Ropczyce-Śródmieście/Wielopole Skrz./PSP Ropczyce, Dariusz Bokota – OSP Łączki Kucharskie, Artur Ciochoń – OSP Łączki Kucharskie, Krzysztof Zegar – OSP Łączki Kucharskie, Benedykt Depowski – OSP Ropczyce-Chechły, Łukasz Ćwiczak – OSP Sędziszów Małopolski.

O wydarzeniu pisaliśmy również TUTAJ. Przy okazji przypominamy historię Stefana z Sędziszowa Młp. który również potrzebuje dawcy szpiku.

zdjęcia nadesłane przez strażaków (Ł.K)

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek Róg
Jacek Róg
8 miesięcy temu

Panowie szacun, wspaniała akcja, gratulacje.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x