Orzech promocje

Weekend Cudów za nami! 51 rodzin otrzymało wsparcie

Za nami finał akcji Szlachetna Paczka. W naszym powiecie w tym roku wolontariusze dotarli z pomocą do wielu domów – aż 51 rodzin otrzymało wsparcie.

Magazyn akcji znajdował się w Domu Kultury w Brzezówce. To tam darczyńcy przywozili paczki, a wolontariusze dostarczali je do potrzebujących, często w trudnych warunkach.

Liderem i koordynatorem Szlachetnej Paczki w naszym regionie jest Anna Glinka, a w akcji udział wzięło 21 wolontariuszy. Dzięki wsparciu darczyńców i wolontariuszy pomoc trafia tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna. Dane rodzin są anonimowe.

Jak informują organizatorzy ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka – Wszystkie potrzebujące Rodziny, które w tym roku zostały włączone do Szlachetnej PACZKI znalazły swoich Darczyńców! To dzięki Wam, drodzy Darczyńcy i Wolontariusze, ponad 17 tysięcy potrzebujących Rodzin otrzyma pomoc, nadzieję i dużo miłości!

zdjęcia Szlachetna Paczka Ropczyce Sędziszów Młp.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu

Witam serdecznie czy zbieracie jeszcze dary chodzi mi dokładnie o to że mam na zbyciu ładną udekorowaną choinkę ale chciałbym osobiście ja przekazać rodzinie która by ją przyjęła. Chcę tylko zobaczyć usmiech na twarzy tej rodziny

1
0
Would love your thoughts, please comment.x