Orzech promocje

Wzruszające Misterium Męki Pańskiej w Kamionce

W niedzielę, 24 marca 2024 roku, Kościół Parafialny w Kamionce stał się miejscem niezwykłego wydarzenia – „Misterium Męki Pańskiej”, które zostało przygotowane przez dzieci i młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kamionce.

To przedstawienie, które poruszyło serca zgromadzonych, było owocem zaangażowania młodych aktorów oraz wsparcia nauczycieli, którzy z wielką starannością przygotowywali się do tego wyjątkowego wydarzenia.

Scenografia, dekoracje oraz oprawa świetlna i muzyczna, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, podkreślały głęboki wymiar duchowy prezentowanego Misterium. Widowisko, pełne emocji i duchowości, stało się dla uczestników ważnym przeżyciem, pogłębiając ich zrozumienie tajemnicy wiary chrześcijańskiej oraz wprowadzając w atmosferę Wielkiego Tygodnia.

Organizatorami tego wydarzenia byli Proboszcz Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kamionce oraz Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Romana Sitko w Kamionce.

Dla społeczności lokalnej było to nie tylko wydarzenie artystyczne, ale przede wszystkim okazja do refleksji nad najważniejszymi wartościami wiary oraz do wspólnego przeżywania świąt Wielkanocnych. Misterium Męki Pańskiej w Kościele Parafialnym w Kamionce pozostawiło trwałe wrażenie i głęboki ślad w sercach wszystkich uczestników.

zdjęcia Gmina Ostrów

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x