Orzech promocje

Podsumowanie świątecznego weekendu na drogach

Podczas minionego,świątecznego weekendu na drogach naszego powiatu było w miarę bezpiecznie. Doszło do jednego wypadku oraz czterech kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali jednego kierowcę który prowadził samochód po użyciu alkoholu.

W trakcie działań, ukierunkowanych na bezpieczeństwo podczas Świąt Wielkanocnych, ropczyccy policjanci zwracali uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów, sposób przewożenia pasażerów oraz stosowanie się kierowców do ograniczeń prędkości. Nad bezpieczeństwem podróżujących na terenie naszego miasta i powiatu czuwała zwiększona liczba policyjnych patroli.

Podczas 4 dni świąt, doszło do 1 wypadku i 4 kolizji drogowych. Jeden z kierowców zdecydował się na jazdę pomimo wcześniej wypitego alkoholu. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy.

W działania dotyczące zapewnienia bezpieczeństwa podczas tegorocznych Wielkanocnych Świąt zaangażowani byli policjanci zarówno z ruchu drogowego, prewencji, a także z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim. Ich współdziałanie sprawiło, że te Święta możemy uznać za bezpieczne.

źródło KPP Ropczyce

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x