Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Czy będą zjazdy z A4 w Ostrowie?

W poniedziałek 09. września br. na Sesji Rady Powiatu – powiatowi radni rozmawiali m.in. na temat zjazdu z autostrady A4 w miejscowości Ostrów. Jak wiemy zjazd ten ułatwiłby komunikację zarówno mieszkańcom powiatu ropczycko-sędziszowskiego jak i znajdujących się nieopodal przedsiębiorstwom. Taki węzeł zmniejszyłby ruch samochodów w miejscowościach Borek Mały, Kozodrza, gdzie teraz poruszają się samochody po zjeździe z A4 w miejscowości Borek Wielki.

Na sesji starosta Witold Darłak zaznaczył, że inwestycja związana z budową węzła jest ciągle brana pod uwagę, ale póki co odłożona w czasie. Rozmowy na temat zjazdów z A4 w Ostrowie trwają – potrzebna jest tutaj zgoda z GDDKiA oraz spore środki finansowe. Starosta zapewnił, że są także podjęte próby pozyskania dofinansowania z UE na tą inwestycje. Więc szansa na węzeł jest – tylko pytanie jak duża?

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Tą autostrade i zjazdy z niej njprawdopodobniej projektowali tacy sami inżynierowie jak ci co projektowali oczyszczalnie ścieków CZAJKA w warszawie, bo jak można zaprojektować zjazd na drogę która prowadzi do lasu na grzyby zamiast na droge ktora prowadzi do granicy państwa na południe i na północ do stolicy państwa, gdzie tu rozum , rozsądek i walifikacje ???

trackback

[…] planach budowy zjazdów pisaliśmy już tutaj. W chwili obecnej powiat nie jest wstanie wykonać tej inwestycji. Jej koszty wzrosły z 19 […]

jasnie jan
jasnie jan
4 lat temu

Gówno będzie , a nie zjazd.

Pawwel
Pawwel
4 lat temu

No właśnie,
niby będzie, ale kiedy???
Niby chęci są…
Niby opcja rządząca jest już dobra (po dobrej stronie)

Problemy widzę raczej dwa:
1. Jak się kiedyś utworzyło taką Chimerę jak GDDKiA, to trzeba się teraz przed nią kłaniać i znosić jej widzimisię
2. W tym regionie nie ma odpowiednich ludzi którzy potrafią skutecznie pozyskiwać fundusze z UE

4
0
Would love your thoughts, please comment.x