Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Szkoła Językowa Early Stage startuje z PRZEDSZKOLEM ONLINE

Już wkrótce zaprosimy wszystkie przedszkolaki do językowo-muzycznego przedszkola online – informuje dyrektor filii Early Stage Sędziszów Młp. i Kolbuszowa.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00 emitowany będzie dwugodzinny odcinek przygód sympatycznych misi i auntie Agi. Na dzieci czeka mnóstwo aktywności – angielski, muzyka, rytmika czy plastyka. Każdy odcinek będzie można obejrzeć w dowolnym momencie dnia.

Założenia przedszkola są inne niż w przypadku kursu – nie będziemy realizować programu językowego. Tutaj chcemy skupić się na tym, żeby zagospodarować czas dzieci różnorodnymi ciekawymi treściami, które będą dla nich porywające, śmieszne, edukacyjne, otwierające na świat, rozwijające różne kompetencje i umiejętności.

Będziemy się zatem spotykać codziennie w świecie Huggy’ego (którego dzieci znają z książeczek Bear Band) i razem śpiewać, bawić się, odbywać wycieczki do lasu, do innych rodzin, do szkoły muzycznej, na zajęcia plastyczne. Zadbamy o ćwiczenia ruchowe i relaksujące. Chcemy, żeby dzieci poczuły się jak w prawdziwym przedszkolu. Bardzo nam zależy na magicznej atmosferze – dlatego specjalnie dla maluchów nasz Bear Band –  Huggy i Polly – wystąpią w nowej, ożywionej postaci. Wszystkie aktywności będziemy prowadzić po angielsku, ale będzie z nami Auntie Aga (znana Wam z filmików kursowych), która będzie z dziećmi w kontakcie również w języku polskim.

Jesteś zainteresowany naszym domowym przedszkolem online napisz do nas:przedszkoleonline@earlystage.pl

Jesteś zainteresowany naszymi kursami online napisz do nas: online@earlystage.pl

Jesteśmy na Facebooku i Instagramie – polub nas i bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami!

Czy jesteście zapisani do Newslettera? Jeśli nie, szybko zróbcie to tutaj: https://earlystage.pl/blog/ . Rodzice zapisani, otrzymują wcześniej informacje o naszych nowościach!

Materiał prasowy: Dyrektor filii Early Stage Sędziszów Młp. i Kolbuszowa

Artykuł sponsorowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.