Orzech promocje

Wesprzyj rzeszowskie kino ZORZA – kup voucher

Legendarna rzeszowska “Zorza” zmaga się z dużymi problemami finansowymi, które mogą doprowadzić nawet do zamknięcia. Kryzys gospodarczy spowodowany pandemią koronawirusa uderzył w różne branże, w tym filmową. Na wiosnę kina zostały zamknięte na trzy miesiące, a gdy nareszcie je otwarto – frekwencja wyraźnie w nich spadła.

W przyszłym roku Zorza ma obchodzić jubileusz 65-lecia. Bez pomocy publiczności może nie przetrwać do tego czasu. Dlatego pojawił się pomysł sprzedaży voucherów. Można je wykorzystać na dowolny seans filmowy przez cały rok. Pojedynczy voucher kosztuje 17 zł. Przy zakupie pięciu cena spada do 15 zł od sztuki.

Na poczatku vouchery można było kupić tylko w kasie kina, teraz również online za pośrednictwem strony www.wspieramy-kina.pl . Na tej stronie można też wesprzeć inne kina.

Pojawiła się też świetna alternatywa dla osób, które chciałyby swoim voucherem pomóc ZORZY, a nie mogą przyjechać na seans – na przykład z powodu odległości. Swój bilet mogą przekazać dla dzieci z rzeszowskiego Domu Dziecka. Wystarczy, po zakupieniu voucheru, wysłać wiadomość e-mail na adres katarzyna.kazncecka@kinozorza.pl . ,,Zaznaczamy, że jesteśmy w kontakcie z dyrekcją placówki, i jak tylko sytuacja się nieco ustabilizuje – zaprosimy dzieci do kina. Oczywiście o wszystkim będziemy Was informować na stronie facebookowej kina Zorza.” – fragment wpisu na FB Kina Zorza.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x