Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Nowy park handlowy w Sędziszowie Młp. na starcie budowy

W Sędziszowie Młp. na przeciwko Hotelu Ines i stacji benzynowej rusza budowa Parku Handlowego. Teren został już ogrodzony przez Inwestora, jakim jest firm MAGBUD.

Jak informuje nas burmistrz Bogusław Kmieć, powstać ma tam obiekt handlowo-usługowy o powierzchni powyżej 2 tysięcy metrów kwadratowych.

Co znajdzie się w Parku Handlowym?

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, w parku handlowym prawdopodobnie znajdzie się m.in. Action i Lidl. Jeśli chodzi o niemiecką sieć marketów Lidl, to de facto sklep już poszukuje pracownika na stanowisko Zastępcy Managera Sklepu właśnie na obszarze Sędziszowa Młp. (oferta pracy TUTAJ).

Zapytanie o planowanym otwarciu sklepu zarówno w Sędziszowie Młp. jak i w Ropczycach wysłaliśmy do Lidl-a, który poinformował nas, że: Ropczyce oraz Sędziszów Małopolski są dla nas interesującymi miejscowościami, dlatego w związku z ciągłym rozwojem sieci naszych sklepów poszukujemy lokalizacji także w tej okolicy.

Jak dodaje Aleksandra Robaszkiewicz z biura prasowego: Inwestujemy w miejscowościach powyżej 8 000 mieszkańców, w lokalizacjach dobrze skomunikowanych z możliwością budowy dużego parkingu. W tym momencie jest jeszcze zbyt wcześnie, żeby przekazać bardziej szczegółowe informacje.

11 komentarzy na temat “Nowy park handlowy w Sędziszowie Młp. na starcie budowy

 • Pingback:Najemcy rekrutują. Park Handlowy w Sędziszowie już na ostatniej prostej [ZDJĘCIA] - Portal Ropczycko-Sędziszowski - RRS24.NET

 • 16 marca 2021 o 22:09
  Permalink

  Też mi sukces kolejny sklep. Sukcesem dla władzy byłoby zalando. Jak to nic w Ropczycach się nie dzieje A nowy zakład na Czekaju co ma powstać to co. Krytykują ci co dużo mówią A nic nie robią.

  Odpowiedz
  • 24 kwietnia 2021 o 09:54
   Permalink

   Krytykują ci co nic nie robią? A to ja startowałem z wielkim programem na stanowisko burmistrza Ropczyc? Co to ja obiecałem ludziom asfalt do domu? Ja zrobiłem osiedle pod pałacem? Ja zrobiłem osiedle Skorodeckiego bez dróg dojazdowych i uzbrojenia? Człowieku… zamilcz jak nie masz nic mądrego do powiedzenia. Co to za zakład? Widziałeś go? Co za firma? Już chyba piąta, która miała być a nie ma… Rzeczywiście, krytykują ci, którzy nic nie robią 😀 hahaha

   Odpowiedz
 • 16 marca 2021 o 16:12
  Permalink

  Bardzo dobrze piszecie Państwo komentujący- Ropczyce już umarły, pora na zmianę władzy! Pamiętajcie o tym za 3 lata przy urnie wyborczej! Trzeba działać, bo miasto już nigdy się nie odbuduje!

  Odpowiedz
 • 15 marca 2021 o 10:32
  Permalink

  Nie ma się z czego cieszyć. Tort jest jeden a coraz więcej chętnych do jego dzielenia. Pociąga to za sobą wyższe marże , wzrost cen i coraz niższe ceny dla dostawców.

  Odpowiedz
 • 14 marca 2021 o 12:15
  Permalink

  Wszędzie naokoło tylko nie w Ropczycach NORMA.
  Jaka władza taki rozwój

  Odpowiedz
  • 15 marca 2021 o 15:51
   Permalink

   POtwierdzam nasza władza całkowsicie nie interesuje się Ropczycami ani potrzebami mieszkanców. Najwyższa pora odmłodzic władze.

   Odpowiedz
  • 7 czerwca 2021 o 23:34
   Permalink

   Dokładnie niestety. Władza tylko do siebie ciągnie zero rozwoju w Ropczycach!!!

   Odpowiedz
 • 14 marca 2021 o 02:48
  Permalink

  Nareszcie jakieś wielkopowierzchniowe sklepy w naszym powiecie oprócz biedronek. Action to juz w ogóle by się przydał jak mało co. Może i w ropczycach nam coś wybudują ale cale szczęście lokalizacja jest w takim miejscu że i od nas będzie o rzut beretem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *