Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

9-LATEK PRZYGNIECIONY PRZEZ OPRYSKIWACZ

Ropczyccy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Brzeziny. 9-latek został przygnieciony przez opryskiwacz rolniczy. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia.

Wczoraj około godz. 18.30, dyżurny ropczyckiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Brzeziny doszło do wypadku z udziałem dziecka. Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, na prywatnej posesji 9-letni chłopiec został przygnieciony przez opryskiwacz rolniczy.

Ranne dziecko zostało przetransportowane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Na miejscu policjanci wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady, co pozwoli ustalić dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy!
Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Nie zapominajmy, że to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci, szczególnie te najmłodsze. Miejmy świadomość, że gospodarstwo rolne to nie tylko, miejsce pracy rolnika, ale także plac, na którym bawią się dzieci i niejednokrotnie robią to w sposób nieostrożny. Apelujemy o szczególną uwagę podczas prac polowych i leśnych

źródło: KPP Ropczyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.