Orech promocje

W Sędziszowie Młp. ruszyła budowa pierwszego zakładu przy węźle autostradowym

Dobra wiadomość dla mieszkańców regionu, aktualnie trwa budowa pierwszego zakładu produkcyjnego przy węźle autostradowym w Sędziszowie Małopolskim. Będą kolejne?

Nowo powstająca fabryka będzie mieścić się przy ul. Kruczej na Osiedlu Borek Wielki. Planowany termin zakończenia budowy to rok 2022. Inwestor, jakim jest firma EVERHOUSE będzie zajmowała się produkcją drzwi wewnętrznych, które są już dostępne na terenie całego kraju m.in w marketach budowlanych.

Jak udało nam się dowiedzieć oprócz fabryki drzwi wewnętrznych, przy sędziszowskim węźle autostradowym planowana jest już kolejna inwestycja. Drugi zakład produkcyjny, jaki ma powstać na Osiedlu Borek Wielki jest na etapie załatwiania niezbędnych formalności.

fot. fb Bogusław Kmieć

10 komentarzy na temat “W Sędziszowie Młp. ruszyła budowa pierwszego zakładu przy węźle autostradowym

 • 18 maja 2021 o 14:41
  Permalink

  Hahaha, „to w ropczycach a nie w sędziszowie ludzie chcą mieszkać” nie wiem skąd taka teoria 😁 na moje to obydwa miasta się rozbudowywuja i pozostaje się cieszyć. Nie brakuje jednak dziwnych ludzi z jednego miasta których boli ze w innym cos powstało, no cóż malomiasteczkowa mentalność

  Odpowiedz
  • 7 lipca 2021 o 14:58
   Permalink

   Pochodzę z tego powiatu ale od dawna mieszkam za granicą i gdy czytam te licytacje kto lepszy to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Prawda jest taka , że Ropczyce mają jakąś dziwną , bezpodstwną manię wielkości , a Sędziszów niezrozumiałe kompleksy. Ludzie ogarnięcie się bo zachowujecie się jak ten przysłowiowy chłop, który wyszedł ze wsi ale ta wieś z niego już nie !

   Odpowiedz
 • 8 maja 2021 o 11:40
  Permalink

  Bardzo dobrze, niech budują 🙂 Ale prywatne inwestycje to nie jest zasługa burmistrza jednego czy drugiego. Ktoś ma kasę to buduje- odpowiada mu lokalizacja, bliskość autostrady, eksport na wschód… W Ropczycach też coś się dzieje… nie można przesadzać. Bum budowlany to jednak w Ropczycach nie w Sędziszowie- to tam się buduje i tam ludzie chcą mieszkać.

  Odpowiedz
  • 10 maja 2021 o 09:09
   Permalink

   A gdzie masz ten boom budowlany? Mówisz o blokach, które buduje developer czy o domkach, które też prywatnie ludzie stawiają? To nie zasługa gminy. To ogólna tendencja w kraju.
   Sędziszów potrafił stworzyć warunki i infrastrukturę pod inwestycje dla firm, czego zabrakło w Ropczycach. W Ropczycach zaś najważniejsze są obchody świąt, pomniki, duperele. Nie ma inwestorów (firm) nie ma kasy na dalsze inwestycje. Proste. Pan Bujak od dawna jest do wymiany, szkoda że tego ludzie nie widzą. Dysproporcję między Ropczycami a Sędziszowem będzie doskonale widać już za 3-4 lata. Sędziszów ślicznie odjedzie…

   Odpowiedz
   • 2 czerwca 2021 o 20:18
    Permalink

    Brawo ,bardzo mnie cieszy ,że Ropczyce Wschód się rozwijają

    Odpowiedz
 • 7 maja 2021 o 12:18
  Permalink

  Ropczyce są dużą metropolitą A jak wiadomo to na obrzeżach metropolii buduje się zakłady.

  Odpowiedz
 • 7 maja 2021 o 11:00
  Permalink

  Brawo Sędziszów, idziecie jak burza. Tymczasem Ropczyce od paru lad to stagnacja i brak planu na przyszłość. Bujak się zasiedział na stołku, wypalił i nie ma chłop pomysłów. Smutne.

  Odpowiedz
   • 13 maja 2021 o 11:57
    Permalink

    Ważne że PSL stał się nowoczesną TĘCZOWĄ partią wiejską.
    Oczywiście KATOLICKĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *