Zenon Malski

Piast zagrał z Radomyślanką na 9 goli

Piast Wolica Piaskowa pokonał Radomyślankę Radomyśl Wielki, w meczu 34 kolejki klasy okręgowej Dębica sezonu 2020/21. W tym wielce ciekawym pojedynku padło aż 9 goli.

W ostatnie piątkowe popołudnie czerwca, piłkarze Piasta stoczyli 16 mecz klasy O, na swym stadionie w sezonie 2020/21. Ekipa trenera Marka Kanacha wygrała go i cieszyła się po jego zakończeniu z 11 tryumfu trwającej ligowej rywalizacji.

Prowadzenie miejscowi objęli już 9 minucie, pod golu Damiana Przydziała. Trzy kolejne bramki, czyli hattrick, ustrzelił dla zespołu gospodarzy, doświadczony 31-letni wychowanek Lechii Sędziszów Młp., Krystian Branas.

Piąty raz golkipera Radomyślan, pokonał Paweł Idzik, który wykorzystał rzut karny na 7 minut przed końcem meczu.

Przyjezdni niedługo później zdobyli czwartą bramkę, ustalając rezultat spotkania. Mecz ten był dla Piasta to przedostatnim spotkaniem w roli gospodarza. w rozgrywkach 2020/21.

Piast Wolica Piaskowa – Radomyślanka Radomyśl Wielki 5-4 (3-1)

Najbliższy mecz drużyna z Wolicy Piaskowej, rozegra w środę 30 czerwca. Wtedy gościć będzie team z powiatu dębickiego, LKS Głowaczowa.