Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Wypadek w Glinku. Droga W986 zablokowana

Dziś (23.08) około g. 18:20 w miejscowości Glinik na drodze W986 doszło do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym. Są osoby poszkodowane, droga jest zablokowana.

Jak informuje rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie: wstępne ustalenia wskazują, że kierująca Seatem zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z samochodem ciężarowym z naczepą. Oba pojazdy wjechały do rowu.

Seatem podróżowała 4-osobowa rodzina: rodzice i dwójka dzieci. Jak informuje oficer prasowy: dzieci nie maja poważnych obrażeń, a dorośli wymagają pomocy lekarskiej i zostaną przewiezieni do szpitala.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana, policja organizuje objazdy. Utrudnienia potrwają minimum dwie godziny.

fot. KSRG OSP Wielopole Skrzyńskie, OSP KSRG Brzeziny

5 komentarzy na temat “Wypadek w Glinku. Droga W986 zablokowana

 • 24 sierpnia 2021 o 14:37
  Permalink

  Widziałem jak policja jechała na ten wypadek 30minut późnej bez sygnałów świetlnych ani dźwiękowych przekraczając prędkość o 30km/h

  Odpowiedz
 • 24 sierpnia 2021 o 13:28
  Permalink

  Na trasie Ropczyce – Wiśniowa od kilku lat, czyli odkąd powstała autostrada A4, jest tak wzmożony ruch samochodowy że strach iść nawet chodnikiem. Z całej Polski jadą auta w Bieszczady i z powrotem od poniedziałku do niedzieli, nawet w nocy. Kontrole policji znikome, a wyprzedzają się w terenie zabudowanym i na podwójnej ciągłej linii.

  Odpowiedz
 • 23 sierpnia 2021 o 23:12
  Permalink

  Kierowca ciężarówki miał opanowanie mistrz
  Rozbil samochód ale uratował ludzi

  Odpowiedz
 • 23 sierpnia 2021 o 20:08
  Permalink

  Tam to powinien se sam naczelnik stanąć jak nie ma policjantów na to aby przypilnować odcinka Glinik – Ropczyce , przecież to co się tam dzieje dzień w dzień to armagedon , jak nie psychopaci z TIRów na 3ciego to kretyni z osobówek mijają sie na ciągłej, tyle kolizji, tyle wypadków i nie ma reakcji NIC! Odcinek 15 kilometrów nie potrafią upilnować , szlag mnie trafia bo już się zaczynam bać jeździć tą drogą , a patrol stanie sobie na Chechłach pod kościołem i łapią na radar bo o 5 więcej ktoś jechał … gratuluje naczelnikowi. Dziękuję.

  Odpowiedz
  • 24 sierpnia 2021 o 13:19
   Permalink

   Racja tutaj i Broniszów ciągle wypadki. Chodnika brak! Policji też! A cały dzień auta suną dobrze ponad normę!!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *