Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Ekipa POLSAT NEWS w Ropczycach!

Wkrótce dziennikarze jednej z najpopularniejszych, komercyjnych stacji telewizyjnych w Polsce pojawią się w naszych stronach. Czego ma dotyczyć ta niecodzienna wizyta? Przeczytajcie poniżej.
Bezpieczeństwo okolic „starej czwórki”

Jak pisaliśmy TUTAJ, mieszkańcy i radni osiedla Witkowic w Ropczycach wciąż nie czują się bezpiecznie, poruszając się pieszo w obrębie drogi krajowej 94, często nazywanej „starą czwórką”.

Droga ta biegnie wzdłuż poprzedniej drogi nr 4, stąd jej potoczna nazwa. Od 10 lat na etapie obietnic kończy się temat bezpieczeństwa mieszkańców. A chodzi o jedynie o budowę chodnika przy ulicy Mickiewicza oraz stworzenie przejścia dla pieszych obok przystanków autobusowych przy ulicy Rzeszowskiej.

Sprawą nieudolnie zajmuje się Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Rzeszowie. Pomimo szeregu interwencji samorządowców w tej sprawie wciąż nie ma rezultatów. Radni i mieszkańcy os. Witkowice stracili już cierpliwość.

Polsat nagłośni tę sprawę

Już w piątek, 22 października 2021 (termin został przeniesiony z dn. 20.10), o godzinie 7.40 przy ulicy Pałacowej w Ropczycach będzie można zobaczyć ekipę programu informacyjnego „Wydarzenia”, emitowanego na antenie telewizji POLSAT.

Odbędzie się tam spotkanie mieszkańców z dziennikarzami, które ma być w całości poświęcone problemowi bezpieczeństwa na ropczyckim osiedlu Witkowice, w szczególności przy ulicach Mickiewicza i Rzeszowskiej. Stacja POLSAT, wykorzystując zasięg krajowy, chce nagłośnić tę wrażliwą sprawę oraz sprawdzić jak sytuacja wygląda z punktu widzenia GDDKiA w Warszawie.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Marian Janusz Pazdzioch

Zwalony koń… Potrzeba wiele czasu aby znów wrócił do pionu,

Beata
Beata
2 lat temu

Wczoraj była godzinna audycja o tym w radiu Rzeszów. Pan z GDDKiA spuścił wszystkich na drzewo. chodnika nie ma i nie będzie

Antymieszkaniec
Antymieszkaniec
2 lat temu

Powinniście dziękować że nic nie robią. Bo jak się banda idiotów za to weźmie to tylko lepiej dla was.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x