Bank Spółdzielczy w Ropczycach - Kredyt gotówkowy

Kolejne zderzenie dwóch samochodów. Tam gdzie zwykle w Sędziszowie Młp.

Wczoraj ok. godz. 19:30 na skrzyżowaniu ul. Partyzantów i Armii Krajowej w Sędziszowie Młp. doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na szczęście brak osób poszkodowanych.

Jak informuje rzecznik prasowy policji: 31-letni kierujący samochodem marki Opel nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, 22-latkowi kierującemu samochodem marki Renault, doprowadzając do czołowego zderzenia pojazdów.

W zdarzeniu brak osób poszkodowanych.

fot. OSP KSRG Sędziszów Młp.

6 komentarzy na temat “Kolejne zderzenie dwóch samochodów. Tam gdzie zwykle w Sędziszowie Młp.

 • 6 października 2021 o 16:23
  Permalink

  Jak można nie rozumieć, że czy masz pierwszeństwo czy nie uzywasz kierunkowskazu?? Z ronda tez połowa ludzi zjeżdża bez włączania kierunkowskazów wiec są korki

  Odpowiedz
 • 3 października 2021 o 10:27
  Permalink

  Trzeba było zrobić rondo i po sprawie

  Odpowiedz
 • 1 października 2021 o 14:13
  Permalink

  stała sytuacja
  jedzie od ronda nieuk i skręca na wiadukt bez kierunkowskazu (a powinien włączyć) a inny pojazd wyjężdza z ul, armii krajowej w kierunku ronda bo myśli że ten bez kierunku jedzie prosto

  Odpowiedz
  • 5 października 2021 o 09:29
   Permalink

   Proszę o artykuł z kodeksu drogowego nakazujący włączenie kierunkowskazu w tej konkretnej sytuacji drogowej (droga z pierwszeństwem po łuku).

   Odpowiedz
   • 5 października 2021 o 21:57
    Permalink

    Kierujący pojazdem jest obowiązany zawczasu i wyraźnie sygnalizować zamiar zmiany kierunku jazdy lub pasa ruchu oraz zaprzestać sygnalizowania niezwłocznie po wykonaniu manewru.

    art. 22 ust. 5 Ustawy Prawo o ruchu drogowym

    Nie ma więc znaczenia, że jedziesz po drodze z pierwszeństwem. Jeśli zmienia ona kierunek na skrzyżowaniu na lewy czy prawy, to kontynuując nią jazdę, musisz to zasygnalizować, ponieważ Ty również zmieniasz kierunek. W innym przypadku pozostali kierowcy będą myśleć, że jedziesz prosto i mogą ruszyć, co doprowadzi do kolizji.

    Odpowiedz
   • 5 października 2021 o 22:06
    Permalink

    Ginter ta nie masz drogi po łuku tam masz skrzyzowanie a jezeli znasz sedziszów to dam ci przykład drogi po łuku gdzie nie musisz dawac kierunku – koniec ul, grunwaldzkiej i poczatek ul. witosa w kierunku sklepu majster

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *